חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

11 סניפים חדשים למותגי האופנה נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום

צילום: יח"צ (הגדל)

זכיינית מותגי האופנה ומפעילת הרשתות  נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום עתידה לפתוח עד סוף השנה 11 סניפים חדשים למותגי האופנה נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום.

הסניפים החדשים שייפתחו ישתרעו על שטח של 100-150 מ״ר בהשקעה של כ-10 מיליון ש״ח.


 החברה חידשה עם  המותג נאוטיקה את ההסכם  ל 20 שנה נוספות והרחיבה את הזיכיון במותג גם : לנעליים , בגדי נשים וילדים ,הלבשה תחתונה, תיקים ארנקים וחגורות שיכנסו כבר בעונה הנוכחית לחנויות  ובנוסף  חתמה על הבאת מותג בגדי הספורט והלייף סטייל Greg Norman אשר ישווק לראשונה בישראל בחברה SBN.

 

דן איתמר, מנכ״ל חברת SBN: "אנו גאים ושמחים להרחיב את פעילות מותגי הבית של חברת  SBN - נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום וכמובן להשיק לראשונה אצלנו את מותג בגדי הספורט והלייף סטייל החדש, Greg Norman. SBN היא חברה יציבה בעלת מותגי פרמיום . לחברה  פעילות סיטונאית, קמעונאית וכמובן פעילות מכר באון ליין. בשנים האחרונות הוכחנו כיצד אנו מממשים את הפוטנציאל הרחב שטמון בחברה,  באמצעות פתיחת סניפים חדשים ,חידוש ההסכם  עם המותג נאוטיקה ל 20 שנים הבאות  והוספת הזיכיון לקטגוריות נוספות במותג נאוטיקה  כמו : נעליים ,בגדי נשים , בגדי ילדים , הלבשה תחתונה ,תיקים ,ארנקים וחגורות שייכנסו לחנויות כבר בעונה הנוכחית, כל זאת  לצד הבאת מותגים חדשים, שמהווים בשורה של ממש לצרכן הישראלי. אנו נמשיך להוביל את  ענף  האופנה המקומית  ומשימתנו העיקרית  לשנה הקרובה היא להמשיך לפעול למען התרחבות החברה.

 

 

חברת SBN הינה חברת בת של קבוצת בריל אשר נסחרת בבורסה ונחשבת כיום לאחת הגדולות בישראל בתחום ההנעלה והאופנה. עד סוף השנה הקרובה צפויה החברה להשיק מהלך התרחבות מאסיבי בדבר 11 פתיחת סניפים חדשים למותגי האופנה, נאוטיקה, טימברלנד ואמפוריום אשר יושקו ברחבי הקניונים: גרנד קניון חיפה, עזריאלי ת״א, עזריאלי מלחה ירושלים ,עיר החוף חדרה, דן טאון פתח תקווה, צומת בילו עיר ימים נתניה, דיזנגוף סנטר, נהריה ארנה ועוד.

הסניפים החדשים שייפתחו ישתרעו על שטח של 100-150 מ״ר, בהשקעה של כ-10 מיליון ש״ח . בנוסף, חתמה  החברה  על צירוף  שחקן חיזוק משמעותי אל מגוון מותגיה ומביאה לישראל את מותג בגדי הספורט והלייף סטייל של Greg Norman  

כיום חברת   SBNמפעילה 53 סניפים עם מחזור מכירות הנאמד ב כ 200 מיליון ש״ח מהלכי ההתרחבות יתרום כבר בשנת 2023  לגידול משמעותי למכירות השנתיות של החברה וישים את החברה כמובילה בתחומה בשוק.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד