הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מהאח הגדול לערב הגדול: עינב בובליל התחתנה

6/04/2009 09:00
הגדל

אמש, 5 באפריל 2009 נערכה ה-חתונה של עינב בובליל ואלי בניסתי. עבור 1,500 המוזמנים שהתייצבו לחתונה של הזוג המלכותי בגן האירועים "חצר המלכה" שבצומת כנות היתה זו הזדמנות לצפות באחת מהפקות החתונה המושקעות ביותר בישראל.

הכניסה לקבלת הפנים עוצבה ככניסה לגן עדן על טהרת הצבעים אדום, שחור ולבן בסגנון קלאברי ניו יורקי, אל החופה צעדה עינב לקול תקיעות שופר, על שביל לבן מעוטר במלאכים אנושיים שעמדו משני צידיו ואף השתלשלו מהתקרה ופזרו נוצות לבנות על הזוג. מצדדיהם ליוו אותם מסכי עשן כמעין עננים בדרך לחופה, כל זאת תוך כדי שירה של להקת פרחי ירושלים.

את החופה המרגשת ערך הרב ישראל בוסו בשירה ופיוטים, כיאה לנכדו של הרב יצחק אבוחצירא-הבבא חאקי. המשך החתונה היה באולם הארמון, כשמו כן הוא, ארמון לארוחת גורמה מפנקת ביותר שהרכיב השף רוברטו טורס.

לא פחות מארבע הופעות הפתיעו את אורחי החתונה,הזמרים המובילים האהובים על הזוג: רגב הוד, ליאור נרקיס, איציק קלה, וקובי פרץ.

בחצות החתונה עברה למסיבת אפטר פארטי בניצוחו של
 הדי ג'יי פרדי אשר נמשכה עד אור הבוקר, החוגגים הופתעו  בארוחת בוקר מושקעת שהוגשה להם לרחבה.

בין החוגגים שבאו לפרגן לזוג הטרי – איתי זיו, ונסה אלוש, יוני וינקל, שחר בן דוד, אינה ברוורמן, ליאון שניידרובסקי ואשר סימוני שאף היה העד של הזוג. רגע לפני החופה התקשר ארז טל ובירך את הכלה והתנצל שלא יוכל להגיע כי יש לו שידור ישיר בטלוויזיה.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד