קבוצת עזריאלי תחלק 50 אלף בקבוקים רב פעמיים לילדי בתי הספר

לקראת פתיחת שנת הלימודים, קבוצת עזריאלי תחלק 50 אלף בקבוקים רב פעמיים לילדי בתי הספר.

הקבוצה משקיעה במהלך כ-4 מיליון שקל במטרה להעלות את המודעות לפתרונות רב פעמיים כמפחיתי אשפה ולצמצם את הנזק הסביבתי של שימוש במיליוני בקבוקי פלסטיק מזהמים לאורך השנה.

דנה עזריאלי: "אנו מאמינים שתפקידה של קבוצת עזריאלי אינו מסתכם רק בבניית הארץ, אלא גם בשמירה עליה למען הדורות הבאים, והם אלה שיש בידיהם לחולל שינוי אמיתי"

בראשון בספטמבר יחזרו לספסל הלימודים קרוב ל-2 מיליון תלמידים, ואיתם כמויות בלתי נתפסות של בקבוקי פלסטיק חד פעמיים מזהמים. רגע לפני שהחופש הגדול מסתיים, קבוצת עזריאלי יוצאת במהלך סביבתי, תחת הכותרת: "מסר בבקבוק", במסגרתו תחלק בחינם 50 אלף בקבוקים רב פעמיים לתלמידי בתי הספר היסודיים.

על פי נתוני עמותת צלול, המקדמת את המעבר מחד לרב פעמי, 50,000 הבקבוקים שיחולקו לילדים עשויים למנוע אשפה של כמיליוני בקבוקי פלסטיק לאורך השנה. המהלך מלווה במידע ובהסברה על הפסקת השימוש בפלסטיק חד פעמי, אחד ממזהמי הסביבה המשמעותיים ביותר, ונותן כלים שימושיים להפחתה וצמצום השימוש בפלסטיק.

הבקבוק הרב פעמי שמחלקת הקבוצה מגיע ב-14 גוונים אופנתיים. כל מה שצריך לעשות הוא להגיע לעמדות החלוקה בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ בין התאריכים 14-19 באוגוסט ולהציג את קוד הקופון מאפליקציית עזריאלי.

קבוצת עזריאלי מחויבת ומכירה בצורך הממשי לשמירה על הסביבה ומאמינה כי ניהול עסקי, אחראי ואתי ותמיכה בחינוך הדור הצעיר הם אלו שיביאו לשינוי משמעותי לאורך זמן. הקבוצה משקיעה במהלך זה כ-4 מיליון שקל, והוא יתוקשר בקמפיין טלוויזיה ובפעילות ברשתות החברתיות.

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי: "אנו מאמינים שתפקידה של קבוצת עזריאלי אינו מסתכם רק בבניית הארץ, אלא גם בשמירה עליה למען הדורות הבאים, והם אלה שיש בידיהם לחולל שינוי אמיתי. במהלך שיזמנו אנו שואפים להדהד את המסר הסביבתי ולהמחיש כיצד לכל אחד מאיתנו, בכל גיל, יש אחריות ויכולת להשפיע לטובה על העולם שבו אנו חיים".

מהלך ״מסר בבקבוק״ הוא רק אחד מתוך מגוון פרויקטים שמובילה הקבוצה במטרה לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית בכלל נכסיה. בשנה האחרונה מקיימת הקבוצה מיזם חלוצי ורחב היקף בתחום הפחתת האשפה להטמנה. עם יציאת המיזם לדרך הגדירה קבוצת עזריאלי יעד שאפתני לפיו האשפה הנשלחת להטמנה בנכסי הקבוצה תצומצם ב-50% בתוך 3 שנים. בתום שנת פיילוט, ניתן להגיד בסיפוק כי הקבוצה מתקדמת בצעדי ענק לקראת הגשמת היעד. הפרויקט מתופעל בשיתוף עם מיזם "ירוק חברתי"- מיזם חברתי כלכלי המאפשר שילוב של אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה. כיום הפרויקט פועל ב-10 נכסים, קניונים ומשרדים, והקבוצה ממשיכה בהטמעת הפרויקט בכלל נכסיה.

קבוצת עזריאלי ממשיכה בנוסף לפעול לתכנון ותחזוקה בת קיימא בנכסיה, תוך שילוב טכנולוגיות לצמצום צריכת משאבים וקידום נושא המחזור. במסגרת זו, 7 נכסים של הקבוצה בתחום המסחר והמשרדים יתחילו כבר השנה תהליך הסמכה לתקן LEED, התקן המחמיר בעולם לבניה ירוקה, ועד 2025 יוסמכו 18 מנכסי הקבוצה בתקן זה.

אולי יעניין אותך

-פנים חדשות-צילום אורי גולדברג
Ashkelon,,Isr,-,Mar,21,2008:purim,Celebration,,Adloyada,Parade,On
 פרנקפורט, קורנית דיגיטל ואנג'לי למען נפגעי המסיבות
 לב עוטף בציפוי זהב 80 שח - צילום דניאל ישר (1)
 מסך שיחה ב Ezra Live
 סרפתי-צילום יחצ

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

 מצויינות בשירות- קרדיט המיל
 זהבי במילואים - צילום פרטי (1)
dolphin logo