שיתוף פעולה בין PayBox למרוץ האהבה של תל אביב-יפו

לרגל חג האהבה, ט"ו באב 2022, RGE ושוונג מארגנות מרוץ האהבה של תל אביב-יפו -"Hoodies סינגלס RUN" מכריזות על שיתוף פעולה עם חברת פייבוקס במסגרתו 1,000 הפנויים והפנויות אשר יצטרפו לכרטיס האשראי הדיגיטלי החדש של PayBox בחינם, ייהנו מכרטיס במתנה לאירוע "Hoodies סינגלס RUN", שיהיה מרוץ האהבה הראשון מסוגו בעולם, אותו מארגנת קבוצת RGE בשיתוף עיריית תל אביב-יפו ובהפקת חברת שוונג. מרוץ האהבה של תל אביב-יפו "Hoodies סינגלס RUN" יתקיים בתל אביב-יפו ב-22 בספטמבר.

החיסכון הכספי למשתמשי הכרטיס הדיגיטלי הוא משמעותי מאחר שבחודש הראשון, הרוכשים בכרטיס מקבלים 15% Cash-Back עד 300 ש"ח במטבעות SUPREME לתשלום ביותר מ-100 רשתות וחנויות. בנוסף, ועד תום השנה הראשונה להצטרפות, מקבלים החזר על הקניות בכרטיס בגובה 1% מסך הרכישות ועד 100 ₪ בכל חודש

במסגרת שיתוף הפעולה בין הגופים המארגנים את מרוץ האהבה של תל אביב- יפו לבין PayBox, אשר נמצא בבעלות משותפת של שופרסל ודיסקונט, הוכרז גם כי כרטיס האשראי הדיגיטלי החדש של PayBox יהיה כרטיס האשראי הרשמי של אירוע "Hoodies סינגלס RUN".

"Hoodies סינגלס RUN" מרוץ האהבה של תל אביב-יפו, עתיד להיות האירוע הראשון שיתחיל מסורת רב שנתית של ספורט היכרויות, לצד הופעות, מסיבות ומפגש עם הפנויות והפנויים הנחשקים בישראל. האירוע כולל מרוץ שיורכב משני מקצים באורך 4 ו-8 קילומטרים, בהשתתפות של מעל ל-15,000 רצות ורצים ובתום הריצה יתקיים אירוע הדייטינג הגדול בישראל, שיכלול מספר מתחמי תוכן ייחודיים לצד הפנינג היכרויות בהנחיית שפיטה והופעות חיות של "היהודים", רביב כנר ורבים נוספים.

כרטיס האשראי הדיגיטלי החדש של PayBox, הושק בחודש מאי האחרון, הוא חינם פטור מדמי כרטיס לאורך כל חיי הכרטיס. הכרטיס הדיגיטלי ניתן לצירוף לטלפון הנייד באמצעות האפליקציה של PayBox. הכרטיס מונפק תוך דקות ספורות על ידי חברת כאל ממותג ויזה פלטינום בינ"ל. הכרטיס הדיגיטלי של PayBox מייתר את הצורך בכרטיס אשראי פיזי ומאפשר למשתמשים בו לשלם באמצעות הטלפון בחנויות בארץ, בחו"ל ובאינטרנט. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

האירוע מצטרף לשורת אירועי הספורט המובילים במדינה בהובלת רשות הספורט בעיריית תל אביב-יפו ובהם מרתון סמסונג תל-אביב, מרוץ הלילה של תל-אביב, סובב תל-אביב, מרוץ הנשים של תל-אביב, טריאתלון תל-אביב, גראנד סלאם בג'ודו, אליפויות אירופה בענפים שונים ועוד. בנוסף, בעשור האחרון הושקעו מעל מיליארד שקלים בשיפוץ ובניית מתקני הספורט בעיר להנאת 11 אלף ספורטאים הישגיים, 700 קבוצות ספורט פעילות ו-15 אלף ילדים הפעילים באגודות הספורט בעיר.

אולי יעניין אותך

 1_ קרדיט צילום - יעל צור
 הסביבה 2023 של יוניון מוטורס- טויוטה ישראל
bmw-gfb0242366_1280 (1)
Claire Denis © Marian Stefanowski
אולם
הורדה

שתפו את הכתבה

הכתבות החמות

resized_pexels-photo-6153354
 הפועלים מפעיל סניפים ניידים במתחמי המופנים מיישובי עוטף עזה והדרום צילום צורי פטל (1)
 עם אכילה ריגשית צילום יחצ (2)