חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת האופנה Lefties נחתה לראשונה בישראל

סניף דגל ראשון שנפתח בקניון מול החוף וילג' בחדרה ביום חמישי ה 19.8

קרדיט תמונה: יח"צ (הגדל)
קרדיט תמונה: יח"צ

Lefties  רשת האופנה הנגישה מבית Inditex Group לכל המשפחה והגילאים עושה עלייה לישראל ופתחה את סניף הדגל שלה בקניון מול החוף וילג' בחדרה, ביום חמישי ה 19.8

 

סניף הדגל החדש משתרע על פני 1,100 מ"ר ויכלול את מגוון הקטגוריות לבגדי גברים, נשים, ילדים ויציע קולקציות DENIM וספורט ייחודיות

 

סניף הדגל  משלב את הרעיון והתדמית העדכנית של "E-White" של Lefties, שנועדה להציע חווית קניה סוחפת באמצעות המרחב החדשני, הדינמי, השקוף והעכשווי שלו. בשילוב הטכנולוגיה העדכנית ביותר של תאורה וטכנולוגיה אודיו-ויזואלית, לכל הקווים שהוזכרו לעיל יש חלקים בודדים עם עיצובים, חומרים וגימורים ייחודיים כדי להבדיל אותם זה מזה וליצור הבדל משמעותי הנראה לעין עבור הצרכנים.

 

חווית הקנייה בסניף הדגל החדש מוצעת על ידי שימוש במסכי Oled ו- Ultra Stretch מהדור האחרון המציגים באופן שוטף את תמונות הקמפיין והחידושים האחרונים של רשת Lefties  מחנויות בכל רחבי העולם. תוספת נהדרת נוספת לחנות היא עמדות תשלום בשירות עצמי, המעניקים תהליך עסקה נוח וחלק ללקוחות.

 

לרשת Lefties  זה יהיה הסניף ה 10 שנפתח במזרח התיכון, אחרי ספרד, פורטוגל, מקסיקו, קטאר, מרוקו, סעודיה, תוניסיה, איחוד האמירויות ומצרים.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד