חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עדי אביטל הבעלים של גולדה נבחר לאישיווק של ספטמבר

עדי אביטל, גולדה. צילום: עדי לם (הגדל)
עדי אביטל, גולדה. צילום: עדי לם

איגוד השיווק הישראלי בחר בעדי אביטל, בעלים ושותף בקבוצת אניטה וגלידה גולדה לאיש השיווק של חודש ספטמבר 2020. אביטל נבחר בזכות המהלך השיווקי של השקת מהדורת קיץ ברשת הגלידריות גולדה- גלידות בטעמי חטיפים ושיתוף הפעולה עם קבוצת שטראוס הממשיך את הקו הייחודי שגולדה מובילים, המשלב טעמים מתוקים ומלוחים- בהם בייגלה מלוח ושוקולד חלב שכבש את הקהל הישראלי וזכה לאינספור גרסאות חיקוי ביתיות ברשתות החברתיות- המהלך השיווקי המדובר נולד ופותח  בצל הקורונה.

 

רשת "גולדה" מונה 73 סניפים בפריסה ארצית ורשת "Anita" מונה בישראל  4 סניפים , 5 סניפים באוסטרליה, סניף בניו יורק, סניף בפורטו ריקו ועד סוף 2020 תגיע ל13-  סניפים בעולם בהם ברצלונה, לונדון, קפריסין ומיאמי.

 

המהלך השיווקי המשותף עם שטראוס התבסס על הצורך להפתיע, לחדש ולסקרן את החך בשילוב טעמים קיצוני וקהל המטרה הוגדר כקהל צעיר בגילאי 16-25. במסגרת המהלך המשותף, פותחו 3 טעמים מיוחדים המותאמים לצרכן הישראלי ומעניקים חוויה מיוחדת של גלידה המשלבת את הטעם הקרמי יחד עם הקראנצ'יות של החטיפים. גלידת מסקרפונה עם שוקולד ושבבי דוריטוס, קרמל מלוח עם קרם בוטנים וצ'יטוס ,  גלידת אגוזי לוז עם שוקולד לבן ותפוצ'יפס קראנץ'

 

המהלך קודם באמצעות מהלכי סושיאל מדיה, יחסי ציבור וקד"מ וזכייה להצלחה חסרת תקדים- בקמפיין הושקעו כ-200 אלף ₪ אשר הניבו מכירות בהיקפים של כ-3.6 מיליון ₪ עבור טעמים מיוחדים אלו.

נמכרו: 80,000 כדורי גלידת צ'יטוס, 75,000 כדורי גלידת תפוצ'יפס,   65,000 כדורי גלידת דוריטוס

 

מנימוקי ועדת השיווק: עדי ואחיו ניר יחד עם אימם, אניטה, מייסדת החברה, מובילים ביד רמה ובצורה עקבית את התרחבות הקבוצה ומיצובה כרשת גלידריות מובילה- חדשנית ופורצת דרך בישראל ובעולם עם שילוב טעמים מיוחד שלא קיים במקומות אחרים ובתוך מס' שנים להפוך למותג מצליח בעל פריסה נרחבת בעולם, שטעמי הגלידות הנרקמים במוחם היצירתי מעוררים סקרנות ואתרי עלייה לרגל בקרב שוקולטיירים מובילים מכל העולם. זאת במקביל להקמת מערך משלוחים טרום תקופת הקורונה ומעבר לביסוס רוב פעילות הרשת והכנסותיה על פלטפורמה זו, עם החמרת ההגבלות".

עבור לתוכן העמוד