חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יש ווידיאו "בחדרי חרדים": הפורטל החרדי "בחדרי חרדים" העלה לאוויר ערוץ וידיאו אינטרנטי

"בחדרי חרדים" – הפורטל החרדי הגדול בעולם, שבבעלות חברת האינטרנט "גלובל נטוורקס", מעלה לאוויר ערוץ וידאו אינטרנטי חדש, בו יוצגו מאות קטעי וידיאו מקוריים וייחודיים המיועדים לציבור החרדי. התכנים בערוץ יכללו: שיעורי דת, הרצאות בנושא הלכה, פרשת השבוע, צילומים מאירועים בהשתתפות רבנים וגדולי ישראל, שמחות וחגיגות מחצרות החסידים, 'קליפים' של מוסיקה חסידית ויהודית, סרטי תעודה ודרמה המתאימים לציבור החרדי ועוד. כתובת האתר: www.bhol.co.il/tv.

 

"בחדרי חדרים" הוא מותג האינטרנט בעל ההשפעה הרבה ביותר בציבור החרדי בישראל ובעולם, שהחל לפעול בשנת 2002, והפך למקור המידע המוביל בציבור החרדי, בארץ ובעולם.

 

האתר מכיל מגוון רחב של ערוצי תוכן הכוללים מבזקי חדשות, ידיעות חדשותיות, פורומים במגוון רחב של נושאים, מאמרים, דעות, תצלומים, כתבות, סיפורים ועוד. בנוסף, האתר כולל עשרות אלבומי תמונות המתעדים אירועים ושמחות בקהילה החרדית, מקומות קדושים, חגי ישראל ועוד. האתר מציע גם מדור גמילות חסדים הפתוח לכולם להציע תרומות לגולשים נזקקים.

 

גיא כהן, מנכ"ל גלובל נטוורקס, מציין כי לאתר נכנסים מדי חודש כ-250,000 גולשים ייחודיים (unique users), מתוך סך של כ-500,000 חרדים בוגרים בישראל, כלומר, כמחצית מכלל האוכלוסייה החרדית הבוגרת בארץ.

 

לדברי דני צ'כנובר, מנכ"ל חברת המדיה של גלובל נטוורקס, "'בחדרי חרדים' מציע לגולשים מגוון רחב של ערוצי תוכן, לצד עדכונים שוטפים, המקיפים את כל המידע האפשרי הרלוונטי עבור הציבור החרדי, מסביב לשעון. האתר מקפיד על הפצת מידע מדויק ואמין, מתוך שיקול דעת והגינות כלפי כל החוגים החרדיים והדתיים".

 

צ'כנובר מוסיף כי, עד היום האתר נחל הצלחה מרשימה ביותר, שהתבססה על מאגר תכנים מגוון במיוחד. ככל שפופולאריות האתר גדלה והתרחבה, נוצר הצורך בקרב הגולשים ליישומי וידיאו וטלוויזיה שיעשירו ויעצימו עוד יותר את חוויית הגלישה. "אנו צופים כי עד לסוף שנת 2008 יהיה זה האתר בעל מאגר הוידיאו החרדי הגדול בעולם. בנוסף, בימים אלה אנו בוחנים מספר שיתופי פעולה עם חברות תוכן למיניהן, בדגש על סרטים תיעודיים ודרמות. כמו כן, אנו שוקדים בימים אלה על השקת האתר בשפה האנגלית, כדי לחזק את הקשר בין הקהילות החרדיות בישראל לאלה שבארצות הברית ובמקומות נוספים בעולם".

 

חברת סייבל השקעות נמנית על בעליה של גלובל נטוורקס.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד