הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

PayPal מייבאת את שישי השחור מארה"ב

27/11/2013

בסוף השבוע הקרוב יתחילו אזרחי ארה"ב להצטופף בתורים ארוכים לקראת השופינג הגדול של ה-Black Friday, עונת הסיילים המטורפת בחו"ל של חג ההודיה, ה-Thanksgiving, וחגיגות סוף השנה האזרחית.  PayPal מביאה את חגיגת הקניות הבינלאומית  לישראל.

 

לכבוד תקופת הסיילים המיוחדת בחו"ל, חברה PayPal למספר למגוון מותגים ועסקים מהארץ ומחו"ל, על מנת להציע הטבות משמעותיות לקהל הישראלי. בין המבצעים המוצעים: עד 400 ש"ח הנחה בחנות האון-ליין של BUG, עד 100 דולר הנחה לקניות ומשלוחים מארה"ב באמצעות Buy2USA, 20% הנחה על מוצרי Crocs, 30% הנחה בחנות האון-ליין של Juicy Couture, ועוד מגוון מבצעים ב-eBay, Groupon ומותגים מובילים בארץ ובחו"ל.

 

אפי דהאן, מנהל אזור ישראל ואפריקה ב-PayPal, מסר: "הקהל הישראלי אוהב מבצעים ומחפש אותם באופן אקטיבי לאורך כל השנה. מטרתנו עתה היא לאפשר לישראלים ליהנות גם מחגיגת הקניות הגדולה המתקיימת מדי שנה לקראת סוף השנה האזרחית, אשר זמינה להם במרחק של כמה קליקים ובאופן נוח ובטוח באמצעות השירות הייחודי שלנו. על מנת להביא את הבשורה אל הקהל הרחב בארץ, החלטנו לצאת במבצעים מיוחדים לקהל הישראלי בשיתוף עם שחקנים מובילים בשוק המקומי וביניהם באג ו-Buy2USA, לקנייה נינוחה מהבית, או תוך כדי תנועה, מהסמארטפון והטאבלט".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד