הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המי"ל משיק אתר אינטרנט חדש

5/01/2014

המרכז הישראלי לניהול (המי"ל) , משיק בימים אלו אתר אינטרנט חדש, שמרכז את כל הפעילות אודות המרכז, המציע מגוון רחב של קורסים וכנסים  בתחומי הניהול לקהל המנהלים הישראלי ולאלו המעוניינים לקדם את עצמם לקריירה ניהולית.

האתר החדש, שפותח על ידי מחלקת הדיגיטל של המי"ל, כולל בתוכו את כל המידע על עשרות הקורסים המוצעים על המי"ל במגוון התחומים בהם הוא עוסק וביניהם: ניהול בכיר, מיומנויות ניהול, פיננסים, משאבי אנוש והדרכה, שירות שיווק ומכירות, ניהול פרוייקטים, רכש והיבטים משפטיים.

בנוסף, כולל האתר גם מגוון רחב של מדריכים ומאמרים מקצועיים וכן לוח פעילויות ואירועים, המפרט את מגוון הכנסים שהמי"ל עורכת במהלך השנה  כגון: ועידת המנהלים השנתית, כנס מצוינות בשירות וחוויית לקוח, תחרות האפי ואת הימים הפתוחים שהמי"ל מקיימת לקהל הרחב בתחומי פעילותה.

לדברי דיאגו חייט, מנהל הדיגיטל במחלקת הפרסום והשיווק של המי"ל, "המידע החדש שהתווסף לאתר לרבות המאמרים והטיפים המקצועיים, יהיה נגיש וידידותי יותר לקהל הרחב ויאפשר היכרות מעמיקה יותר עם המרכז הישראלי לניהול. כמו כן, האתר מאפשר להתעדכן בכל הכנסים והפעילויות אותם מקיימת החברה באופן שוטף במהלך השנה ביניהם מגוון  הרצאות מרתקות וימי עיון עם מיטב המרצים והמומחים של עולם הניהול".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד