הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר תיירות חדש לעולם השווקים

24/04/2014

חברת תיירות השווקים "יאללה באסטה" השיקה לאחרונה  אתר האינטרנט חדש המהווה שער לשיטוט באתרי השווקים הפופולאריים שהקימה, אשר מספקים מידע שימושי ואטרקטיבי אודות שווקי האוכל המובילים בישראל.

עבור כל שוק הוקם האתר שלו: בירושלים – אתר שוק מחנה יהודה ואתר שוק העיר העתיקה. בתל אביב – אתר המרכז את השווקים הצבעוניים והאטרקטיביים של העיר – שוק לוינסקי, שוק הפשפשים המשנה את אופיו במהירות עצומה והופך לאבן שואבת לבליינים ובשלנים כאחד ושוק הכרמל, השוקק כתמיד. כמו כן, אתר מיוחד מוקדש גם לשוק העיר רמלה, בה שוק המשלב עדות ועמים.

באתרי "יאללה באסטה" ניתן למצוא מידע נרחב אודות המקומות והמסעדות שאסור לפספס כדי ליהנות מהחוויה האותנטית ביותר שיש לשווקים הללו להציע.

אתר הבית מציע אפשרות רכישה לכרטיסי הטעימות בשווקים, המעניקים סיור קולינארי עצמאי, וכוללים כל אחד מהם 6 טעימות אוכל מגוון וצבעוני המאפיין את השוק. בשוק מחנה יהודה, המטיילים, יכולים להאזין לצד כרטיס הטעימות להדרכה קולית בנקודות שונות בשוק, של סיפורים ואנקדוטות.

האתר החדש מציע את כרטיסי הטעימות כמתנות יום הולדת מיוחדות, או לחברות וארגונים במיתוג מותאם אישית. כמו כן, נפתחת האפשרות להירשם און-ליין לסיורים הפתוחים המודרכים של "יאללה באסטה" בשוק מחנה יהודה בימי שישי בבוקר, וכן בשווקים נוספים לפי העונתיות וכן בהזמנה מראש לקבוצות פרטיות.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד