הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רנוראר יוזמת אתגר רימיקס באפליקציה PAROLA

21/04/2016

לפני מספר ימים  עלה לאוויר קאבר מיוחד כחלק מקמפיין החג של חברת האופנה רנואר בביצוע של יהודה לוי וההרכב KNOB לשיר Holiday, של המלכה האם - מדונה.

 

הקאבר, המדובר ביותר לאורך הסופ"ש, הפתיע את כולם והיווה את יריית הפתיחה לאתגר הרמיקסים הגדול – של רנואר יחד עם PAROLA . במסגרת התחרות, מתבקשים המתחרים להוריד את האפליקציה, לבצע רמיקסים מיוחדים לשיר Holiday בביצועו של יהודה לוי ולשתף בממשק. כל מתמודד יכול ליצור רמיקס שלם או לערוך מחדש ביצוע  קיים וע"י כך לייצר גרסה משלו לשיר.

 

עד כמה שזה נשמע מוזר, עולם המוסיקה והאופן שבו מייצרים מוסיקה כמעט ולא השתנה בעשרות השנים האחרונות. עד היום, אמנים הקליטו את שירם בסטודיו ושחררו אותו כיצירה גמורה ונעולה לשני ערוצים בלבד. כל ניסיון לעשות רמיקס לשיר, היה מצריך בגישה ישירה למאסטרים של השירים, מה שכמובן התאפשר רק למפיקים (אפילו לא לאמנים).

 

PAROLA פיתחה פלטפורמה מיוחדת המשלבת רשת חברתית לצד אולפן מבוסס ענן, המאפשרת להקליט וליצור מוסיקה בצורה איכותית. למעשה, האפליקציה הופכת את הסמארטפון לאולפן הקלטות דיגיטלי וחדשני, שמאפשר לכם להקליט שירים, קולות וצלילים- באמצעות המיקרופון הקיים בכל  מכשיר.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד