הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

66 יח"ד נמכרו בחודשים מאי-יוני- יולי בפרויקט גן המושבות בפתח תקווה

9/08/2009 14:00
הגדל

חברת קרסו נדל"ן מדווחת על מכירת 66 יח"ד בפרויקט המגורים  "גן המושבות", שמקימה החברה בפתח תקווה, במהלך 3 החודשים האחרונים(מאי-יוני), בהיקף כולל של כ- 92.5 מיליון ₪.

 

פרויקט גן המושבות, של החברה, נפתח לשיווק רק במאי האחרון, בשכונת נווה גן בפתח תקווה, ותוך חודשיים כבר נמכרו רוב הדירות במגדל הראשון שיצא לשיווק. הפרויקט ממוקם בחלקה המערבי של השכונה, בקו הראשון על פארק של כ-25 דונם, בין הרחובות דנקנר ואסירי ציון ויכלול- 4 מגדלים בני -20 קומות כ"א, על חניון תת-קרקעי משותף. הפרויקט צפוי לכלול כ- 300 יח"ד. 

 

מהחברה נמסר כי מחיר ממוצע לדירות- 4 חדרים שנמכרו בפרויקט,  בשטח של כ-110 מ"ר נטו ומרפסת שמש בשטח נוסף של כ-13.5 מ"ר, הינו כ- 1.28 מיליון ₪.  מחיר ממוצע לדירת 5 חדרים, בשטח של כ- 135 מ"ר ומרפסת שמש בשטח נוסף של כ-16 מ"ר, הינו כ- 1.48 מיליון ₪.  בנוסף יצוין כי רוב הדירות נמכרו למשפרי דיור, המגיעים בעיקר משכונת אם המושבות ומגוש דן.

 

עוד נמסר מהחברה, כי בימים אלה, היא פועלת לקידום ההיתרים למגדל השני, מאחר ורוב הדירות במגדל הראשון נמכרו ועל מנת לעמוד בביקושים הערים, המאפיינים את החודשים האחרונים בענף בכלל ובפתח תקווה בפרט, שהפכה לשיאנית במכירת דירות חדשות בארץ.

 

פרויקט גן המושבות נבנה על מגרש גדול במיוחד, בשטח של כ- 17 דונם המאפשר פיתוח סביבתי עשיר במיוחד, מדשאות נרחבות ומתוכנן להיבנות בו קומפלקס חוויתי לילדים במבנה רב תכליתי בשטח של כ- 250 מ"ר, שישמש כמרכז פעילות לילדי הפרויקט ויכלול בין היתר: חדר מוזיקה, חדר קולנוע, חלל ייחודי להצגות, חדרי חוגים ועוד.  

אכלוס המגדל הראשון צפוי בעוד כשנתיים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד