הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת מחסני תאורה פותחת סניף דגל בבילו סנטר

26/11/2013

בעקבות הצלחת סניף הקונספט החדש, שפתחה מחסני תאורה ברחוב הלח"י ברמת גן,  החליטה הרשת  לשדרג ולפתוח סניף זהה גם במתחם ביל"ו סנטר, ברחובות.

במסגרת המהלך  יפתח השבוע  סניף מחסני תאורה בבילו סנטר על שטח של  500 מ"ר בקונספט העיצובי החדש במראה קלאסי-מודרני, הכולל חלוקת הסניפים לחללים המדמים תאורה של חדרי בית, חצר ומשרד. סה"כ ההשקעה בפתיחת סניף זה נאמד בכ – 2 מיליון ₪.

מעצבי תאורה מקצועיים ילוו את הלקוחות בסניף החדש  ויציעו המחשות של תאורת חדרי אורחים, מטבח, חדרי אוכל, חדרי שינה, אמבטיות, משרד ביתי, גינה, ועוד, כך שהצרכן  הסופי  יוכל  להתרשם מהאפקטים של גופי התאורה המוצגים. 

לדברי איציק חיימוב, מבעלי רשת מחסני תאורה: "ההחלטה להפוך את  סניף בילו סנטר לסניף קונספט של הרשת נוצר עקב הצלחת פתיחת הסניף הגדול שפתחתנו ברמת גן ומהווה היום את אחד הסניפים המובילים בתחום התאורה בישראל. כמו כן  בעקבות ביקוש אדיר שנוצר בשוק, מצד אדריכלים, מעצבי פנים והצרכן סופי שמחפש תחת קורת גג אחת תמהיל רחב של מוצרים, דגמים, מותגים, במחירים התואמים לכל כיס ועד מחירי פרימיום."


לדבריו: "החנויות בקונספט החדש מציעות מגוון רחב של גופי תאורה מעוצבים, חדשניים, מצוידים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, לרבות תאורה מקצועית וטכנית, שעד כה היה ניתן היה לראותה רק במגזיני העיצוב הנחשבים בעולם".

בנוסף למעצבי התאורה המקצועיים בחנות, שעברו הכשרה ויעניקו ליווי מקצועי למבקרים,   הצוות המקצועי יציע שירות ייחודי: ייעוץ בתכנון כל פרויקט מבחינת התאורה, החל משלביו הראשונים, דרך סיוע בהתאמת גופי תאורה וכלה בעיצוב תאורה על מנת ליצור את האווירה המבוקשת.

לדברי חיימוב: "הליווי המקצועי של מעצבי התאורה והמחשת התאורה בחללי הבית השונים מעניקה לצרכן ערך מוסף ומאפשרת לו לרכוש את המוצר שהכי מתאים לצרכיו ולטעמו האישי, ביתר קלות ובהירות."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד