הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אורי אטון-אסטרטגיה תקשורתית ויחסי ציבור יטפל באורין-שפלטר-חברת הוראת מקצועות הניהול והפיננסים

20/08/2008 12:05

אורי אטון – אסטרטגיה תקשורתית ויח"צ, יטפל בתקציב יחסי-הציבור של אורין – שפלטר – חברת הוראת מקצועות הניהול והפיננסים הגדולה בישראל.

 

אורין – שפלטר השכלה פיננסית בע"מ הינה החברה המובילה בתחומה, בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום ההוראה הפיננסית והניהול, על מרכיביה השונים.

 

צוות ההדרכה שמונה מעל 15 מרצים קבועים ועוד מספר רב של מרצים מן החוץ, בפריסה ארצית מרוכז ע"י יבגני אורין ונועם שפלטר, בעלי ניסיון רב של שנים רבות בתחום ההוראה ובשוק ההון. על צוות המרצים נמנים כלכלנים, רואי-חשבון, מנהלי כספים, יועצי השקעות, עורכי-דין, יועצים פנסיונים ועוד.

 

החברה עוסקת בפיתוח מערכי הדרכה, ייעוץ וליווי מגמות בשוק ההון, תכנון קורסים חדשים והעברת קורסים וסדנאות בהוראה נכונה ועמידה מול קהל. החברה מוציאה ספרי לימוד העוסקים בהכשרת יועצי השקעות, מנהלי תיקים ויועצים פנסיונים. לחברה אתר אינטרנט מתקדם, המציע ציבור הרחב ולתלמידי הקורסים, לתרגל ולחזור על החומר הנלמד, באמצעות שאלות בנושאי הלימוד השונים המועברים על-ידי החברה. 

 

לאחרונה הוחלט באורין – שפלטר על תהליך של התרחבות ושדרוג החברה ולשם כך נבחר משרד יחסי הציבור של אורי אטון, להוביל את מערך יחסי הציבור והאסטרטגיה התקשורתית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד