הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מחזור שלישי ללימודי יחסי ציבור נפתח שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן

4/01/2009 13:40

מחזור שלישי ללימודי יחסי ציבור בבית הספר עבודי קריאייטיב יפתח ב-20 בינואר 2009, שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן.

 

על אף המיתון הקרב תעשיית יחסי הציבור נמצאת בפריחה. "משרדים רבים פונים אלינו בדרישה לאיוש משרדים מתרחבים בענף מכיוון שענף יחסי הציבור מספק מענה מהיר לתקציבי הקמפיינים הגדולים שנגוזו" אומרת יונית דן מנהלת מגמת יחסי ציבור ב"עבודי קריאייטיב". "לאור הביקוש החלטנו להקדים את פתיחת המחזור השלישי".

 

"אנחנו נותנים לסטודנטים את האפשרות "להתלכלך" כמה שיותר כך שיוכלו לצאת לעולם האמיתי עם תיק עבודות והצלחות מוכחות" מספרת יונית. "אנחנו שומרים על כיתות קטנות של עד 15 איש כך שנוכל לטפח ולהשקיע בכל סטודנט"

 

בין המרצים ללימודי יחסי ציבור ניתן למצוא אנשים מובילים ומוערכים בתעשייה כמו  נאוה ענבר, יועצת תקשורת המתמחה בבריאות, קרן אוחיון, עיתונאית ומרצה לתקשורת, יובל אברמוביץ' עיתונאי, מגיש טלוויזיה ורדיו ושחקן, שירלי גליק מגישת טלוויזיה, סטייליסטית ומפיקת אופנה, שרון למברגר, מנכ"ל ערוצי הלייף סטייל, אביעד אורן, דובר אדם טבע ודין ועוד.

 

בדינמיקה של יחסי הציבור, תחום האינטרנט תופס תאוצה. אחד מהנושאים שילמדו בקורס יהיה יחסי ציבור ברשת: פעילות ברשתות חברתיות, בקהילות וירטואליות ובפורומים רלוונטים, יצירה והפצת תכנים ויראלים ועוד. את הקורס יעביר עמית וינדר, מנהל קמפיינים מנוסה של יחסי ציבור ברשת.

 

נאור הרמן מנהל בית הספר עבודי קריאייטיב אמר היום כי: "אנחנו תמיד מתאימים את הקורסים שלנו למציאות. בעקבות המשבר הכלכלי הפוקד אותנו הוספנו קורסים כמו יחסי ציבור גרילה שמטרתם ללמד את הסטודנטים כיצד לעשות יחסי ציבור במינימום תקציב."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד