הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תומר יחזקאל מונה למנהל התפעול של "שלום תל-אביב"

13/02/2013

תומר יחזקאל (39) מונה לתפקיד מנהל התפעול במשרד יחסי הציבור "שלום תל-אביב", הנמצא בבעלות זמיר דחב"ש ורינת פרידמן.

 

במסגרת תפקידו יהיה יחזקאל אחראי על תפעולו השוטף של המשרד, הכולל ניהול קשר הדוק עם ספקי המשרד, ניהול הלוגיסטיקה בהפקות ובפרויקטים של המשרד. בנוסף יהיה אחראי על תכנון ויישום תכנית התייעלות וחיסכון בהתאם ליעדים שיוגדרו.

 

זמיר דחב"ש, מבעלי שלום תל-אביב: "שלום תל-אביב סיימה את שנת 2012 בגידול דו-ספרתי מרשים. על מנת להמשיך ולשמור על מגמה זו, תוך רצון לגדול ולהרחיב פעילות, ישנה חשיבות מרובה לניהול נכון ומהודק של תחום מערך התפעול בחברה. מינויו של תומר לתפקיד הוא תוצאה של רמת המקצוענות והביצועים המצוינים שלו בתפקידיו הקודמים, וזוהי הוכחה נוספת ליכולת של מנהלים ועובדים מצטיינים להתקדם בארגון".

 

יחזקאל מילא בעברו מגוון של תפקידים טכניים לצד תפקידים ניהוליים בכירים בתחום המסחר והמרת כספים, ומינויו החדש נעשה בעקבות הצמיחה המשמעותית של החברה בשנים האחרונות והתפתחותה העסקית בישראל ובעולם, וכן במטרה לשפר את יעילות התפעול תוך הגדלת הרווחיות הכוללת של החברה.

 

בין הלקוחות הבולטים של שלום תל אביב: בנק ישראל, קרן אייפקס, איקאה, סופר-פארם, ברקליס, רציו, הבנק השוויצרי יוליוס בר, צים, התזמורת הפילהרמונית, שירותי בריאות כללית, סמסונג סלולר, פריגו ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד