הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

'חלילית' יוצאת בשיתוף פעולה עם אמנים בולטים מתחום המוזיקה האלקטרונית

30/03/2016

רשת 'חלילית', הפועלת בתחום כלי הנגינה והסאונד מעל ל-70 שנה, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם  2Night Bookingו- JoyRecords ,חברות התקליטים המאגדות את מיטב האמנים המובילים מתחום המוזיקה האלקטרונית החורכים בשנים האחרונות את ה-YOUTUBE ואת המסיבות בארץ ובעולם בלהיטי ענק. במסגרת שיתוף הפעולה תיערכנה פעילויות תוכן מרובות בעולם הדיגיטל, קמפיינים ייעודיים, סדנאות מקצועיות למפיקים וDj's- בתחילת דרכם ושימוש במותגי החברה כנותנת חסות בקליפים חדשים.

 

מדובר בשיתוף פעולה, בו ישתתפו 4 אומנים מרכזיים: LEVI&SUISS, MR.BLACK , VAGUS ו- OFFIR MALOL . האומנים יהיו מעורבים באופן מלא בשיתוף הפעולה ויהיו שגרירים למותגים השונים של "חלילית", גם בעבודתם המקצועית תוך שימוש במוצרים השונים, וגם בפרסום המותגים בפלטפורמות שונות

 

במסגרת השת"פ ,יקודם על ידי כל אומן באופן בלעדי הדגם החדש של beyerdynamic, ה-custom street, דור חדש בסדרת ה CUSTOM המציג אוזניות איכותיות המשלבות קומפקטיות ואיכות סאונד יוצאת מהכלל.

 

מחברת "חלילית" נמסר : " אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה עם אומנים ישראלים שפרצו בתחום המוזיקה האלקטרונית ומושמעים בכל רחבי העולם וזו הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו להמחיש את החדשנות והמקצועיות שלנו בתחום כלי הנגינה ובעולם המוזיקה"

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד