הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נספרסו בקמפיין מבוסס חברי מועדון בישראל

29/06/2015

חברת Nespresso  יוצאת בקמפיין חדש שהופק כולו בישראל, בשונה משאר הקמפיינים של החברה שהפקתם היא בינלאומית. הקמפיין מעמיד במרכז את הלקוח, ונעשה בשיתוף עם הצלם רון קדמי, מבכירי צלמי האופנה בישראל. הקמפיין מציג שישה מחברי המועדון של נספרסו שמספרים על חוויותיהם מספל הנספרסו הראשון שלהם.  הקמפיין יעלה על שלטי חוצות במיקומים מרכזיים, דיגיטל, פרינט ובבוטיקים של נספרסו. עלות ההשקעה בקמפיין כ- 9 מיליון ₪.

חברי המועדון נבחרו לאחר תהליך שכלל פנייה של נספרסו ללקוחותיה והזמין אותם להציע את מועמדותם לקמפיין ולהיות הפנים הישראליות של נספרסו. מבין אלפי מועמדים נבחרו: נעה הורוביץ, בת 24 סטודנטית למנהל עסקים ותושבת העיר תל אביב, רונן נוף- בן 45 מעצב פנים ממושב קדימה באזור השרון, דקל עובדיה בן 32 יועץ ארגוני תושב ראשון לציון, דפנה וולפרט- בת 45 עוסקת בהשקעות ובנדל"ן עסקי, תושבת קריית אונו, מעיין בן חמו, בת 32, מדריכת אירובי תושבת חדרה. אליהו מדר, בן 40, תושב תל אביב ובעל בוטיק בגדים ברח רוטשילד.


בנוסף כחלק מהקמפיין, תקיים נספרסו בתאריכים 2-7 ביולי, פעילות חווייתית בנמל תל אביב- בעמדה ניתן יהיה להצטלם ולשתף ברגעי נספרסו- כל תמונה שתצולם תוקרן מייד במסכי לד ענקיים ברחבי הנמל. הפעילות תתחיל בשעה 16:00 עד שעות הלילה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד