הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת אינדסיט יוצאת בקמפיין לתיקון מייבשי כביסה

28/03/2016

חברת אינדסיט כריזה על קמפיין לתיקון בעיות בטיחות ואיכות אפשריות בחלק ממייבשי הכביסה שלה. הקמפיין מתמקד במייבשי כביסה אשר נמכרו תחת שמות המותגים: Ariston ו-Indesit אחרי אפריל 2004 .

 

אינדסיט נרכשה על ידי תאגיד ווירפול באוקטובר 2014. בעקבות הרכישה ביצעו מומחי הבטיחות הגלובליים של ווירלפול בחינות לפורטפוליו המוצרים של אינדסיט, בכפוף למערכות ומתודולוגיות ניהול הסיכונים של ווירלפול. במהלך 2015, אינדסיט החלה לחקור לעומק דיווחים על תקריות הקשורות לשתי פלטפורמות ייצור של מייבשי הכביסה שלה. בעקבות כך, אינדסיט הביאה את העניין לידיעתן של הרשויות הרגולטוריות הרלבנטיות באירופה. בעקבות דיונים עימן, נקבע כי יש לנקוט בפעולות התאמה לגבי המייבשים הנדונים. אינדסיט ביצעה התאמות בנקודת הייצור על מנת להבטיח שמייבשי הכביסה המיוצרים החל מאוקטובר 2015, לא מושפעים מעניין זה.

 

אינדסיט יצאה בקמפיין בעולם וגם בישראל שנועד להתאים ולשדרג את מייבשי הכביסה שכבר נמכרו וטעונים התאמה. ניתן להמשיך ולהשתמש במייבשי הכביסה עד שיעברו התאמה וזאת  בתנאי שלא מותירים אותם ללא השגחה במשך פעולתם. ללא השדרוג המוצע, במקרים נדירים, עודפי סיבי בגד עלולים לבוא במגע עם אלמנט החימום ולגרום לסיכון של התלקחות.

 

במסגרת הקמפיין מבקשת החברה מבעלי מייבשי הכביסה של המותגים Ariston ו-Indesit, אשר נרכשו לאחר אפריל 2004 ואשר לא הותאמו עד כה, ליצור קשר עם נציגי חברת אינדסיט בישראל (מותגי Ariston בטלפון 073-2625606 ומותגי Indesit בטלפון 1-700-700-727). החברה תדאג לכך שטכנאי שירות יבצע את ההתאמה האמורה במייבש הכביסה, בבית הלקוח או במרכז השירות, ללא עלות.

 

מייבשי כביסה של המותג Indesit - חברת ניופאן בע"מ, יבואנית מייבשי הכביסה בישראל (במספר: 03-953-5900)

מייבשי כביסה של המותג Ariston - חברת אלקטרודן סחר בע"מ, יבואנית מייבשי הכביסה בישראל (במספר: 09-763-1515)

 

חברת  אינדסיט הינה חברה איטלקית הנמצאת בפבריאנו, במחוז אנקונה. החברה הינה אחת מהיצרניות והמפיצות האירופאיות המובילות של מכשירים ביתיים (מכונות כביסה, מייבשים, מדיחי כלים, מקררים, תאי הקפאה, כיריים, שואבי אדים ותנורי בישול) והינה חברה מובילה בשווקים גדולים כמו איטליה, בריטניה ורוסיה. מאז אוקטובר 2014, חברת אינדסיט הינה חלק מקבוצת Whirlpool Corporation, יצרנית המכשירים הביתיים המובילה בעולם, עם מחזור מכירות שנתי העומד על כ-20 מיליארד דולר, 100,000 עובדים ב-70 מרכזי ייצור ומחקר טכנולוגי ברחבי העולם נכון לשנת 2014.  

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד