הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ניר וגלי מובילים פרסומת חדשה לדואר ישראל

16/01/2017
ניר וגלי מובילים פרסומת חדשה לדואר ישראל

חברת דואר ישראל יוצאת בימים אלה בקמפיין אנימציה חדש באמצעות צמד היוצרים "ניר וגלי" ומשרד הפרסום גליקמן-נטלר-סמסונוב, שמטרתו לעודד הורדות באפליקצית הדואר, ובאמצעותה לעקוב אחר החבילות שהוזמנו בארץ ובחו"ל. גם בקמפיין הנוכחי מככבים באופן הומוריסטי דורי המצויר ומגוון מכשירים ביתיים שהזוג ניר וגלי, ניר גרבר וגלי אדלבאום, נותנים להם חיים. הקמפיין יעלה בטלוויזיה בגרסאות של 30 שניות ו-14 שניות, ובדיגיטל תעלה הגרסא הארוכה באורך 1:30 דקות.

 

בשמת שדה, סמנכ"ל השיווק, השירות והמכירות בדואר ישראל מסרה "כחלק ממהלכי שיפור השירות שאנו מובילים בדואר ישראל, גם לאפליקציה תפקיד משמעותי בזימון תורים מראש ובקיצור זמני ההמתנה בסניפים. מאז השקנו את האפליקציה לפני מספר חודשים היא זכתה ליותר מ-300 אלף הורדות, ואנו מבקשים בקמפיין הנוכחי להמשיך ולעודד את הציבור להוריד את האפליקציה ולהשתמש בה גם על מנת לעקוב אחר החבילות באמצעות הסמארטפון".

 

לדבריה, בשנת 2016 הוזמנו מעל 50 מיליון חבילות מחו"ל ובתקופת חגי הקניות הבינלאומיים בחודשים נובמבר-דצמבר חל גידול בהורדות באפליקציה שאיפשרה לעקוב אחר כמות החבילות העצומה שהוזמנה. אפליקצית דואר ישראל מאפשרת לבצע מגוון פעולות כמו: הזמנת תור למאות מסניפי החברה על בסיס מיקום או לפי סוג השירות הרצוי וכוללת מידע על סניפים וכתובתם, מידע על שערי מטבע חוץ, איתור מיקוד עדכני וכתובות וכמובן מעקב אחר החבילות. דרך האפליקציה ניתן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני, לעבור לעמוד הפייסבוק של דואר ישראל, ולבצע צ'ט לייב עם נציג בשעות פעילות המוקד.

 

הקמפיין הראשון של דואר ישראל שיצרו ניר וגלי "תור בקליק" עלה לראשונה ביוני האחרון. ניר וגלי מזוהים עם מערכוני רשת ו"ארץ נהדרת" כשהיוצרים ניר גרבר וגלי אדלבאום הציגו שפה תקשורתית חדשה, בה מככבים חפצים מדברים. בסרטים שיצרו עבור הדואר מככב דורי, דמות מאוירת שמציגה בכל פעם שירות אחר של הדואר.

 

ארט: יעל ארליך                                                       קופי: חגי שליו       

קריאייטיב וכתיבה: ניר גרבר וגלי אדלבאום                אנימציה: ניר וגלי – ניר גרבר וגלי אדלבאום     

מנהלת הפקה: מירי סלהוב-מודעי                              מפיקה: מאיה רותם                   

מנהל מדיה: רונן גולדשמידט                                    חברת מדיה: זניט          בית פוסט: X

שותף אחראי דיגיטל: רועי גפן                                   מנהלת לקוחות דיגיטל: דניאלה קלינגר

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד