הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אישיווק השבוע: אריאל כבירי, מייסד ומנכ"ל iSavta

18/01/2018
אישיווק השבוע: אריאל כבירי, מייסד ומנכ"ל iSavta

שם איש השיווק ותפקיד: אריאל כבירי, מייסד ומנכ"ל
שם החברה: iSavta.co.il - פלטפורמה לאיתור מטפלים סיעודיים
שנת הקמה: 2011
מספר  עובדים: 8

אריאל כבירי, נשוי ואב לשלושה, גר בתמרת (עמק יזרעאל). בוגר בית הספר הריאלי בחיפה, תותחן בצבא, מדריך פסיכומטרי לשעבר, בעל תואר במדעי המחשב ו- MBA מהטכניון, בעבר שינש כסמנכ״ל שיווק ומכירות בחברת תוכנה.

ספקי שיווק:

·                 בולזאי - קידום ממומן בגוגל, פייסבוק וכו'.

·                 אולמדיה - יחסי ציבור

·                 קידום אורגני Uharel

באיזה מהלך שיווקי אתה גאה במיוחד?
אין ספק כי המהלך השיווקי המשמעותי ביותר עבורי הוא יצירת קהילה מקוונת, הגדולה ביותר בארץ של מטפלים זרים לסיעוד ושל מטופלים ומשפחותיהם, הזקוקים למטפל סיעודי, אשר יכולים באופן פשוט ומהיר ליצור קשר ישיר ולמצוא את המטפל/ת המתאים/ה ביותר, אם זה באופן קבוע או כמחליפים לתקופות קצרות. וכל זאת באמצעים ויראליים לחלוטין, הכוללים קמפיינים ממומנים בפייסבוק, שליחת ניוזלטר למנויים ויחסי ציבור למדיות הרלוונטוית. מאז הקמת האתר, הפכנו לפלטפורמה המובילה בארץ בכל הקשור לסיעוד, עם עשרות אלפי מטפלים ומטופלים רשומים. מעבר לאפשרות איתור מטפל, מציע האתר שפע של אינפורמציה חשובה, טיפים והפניות לגורמים שונים ולספקים, אשר מסייעים בהפיכת הטיפול באדם הסיעודי, קל יותר.


מה האתגר השיווקי הגדול ביותר בשוק שלכם?

מאחר ונושא הטיפול הסיעודי נוגע כמעט בכל אחד ואחד מאיתנו בשלב זה או אחר בחייו, האתגר הגדול ביותר מבחינתנו, הוא להביא לידיעת כל הציבור, על קיומו של האתר, אשר הינו יחיד מסוגו בארץ ולספק הסבר מהיר ותמציתי לגבי האפשרויות והיתרונות הגלומים בשירות שהוא מציע.

כמו כן, אנחנו נמצאים בעיצומו של סבב גיוס ראשון, כך שהאתגר שלנו הוא להגיע לכמה שיותר משקיעים פוטנציאליים, אשר יהיו שותפים לתרומה האדירה שהאתר מציע בתחום הקרוב ללב כולנו.


טיפ למתחילים בעולם השיווק?

דבר בשפת הלקוח

 

פעילות שיווקית שהרשימה אותך 

פעילות השיווק של הבנק הבינלאומי הראשון, בשל המקוריות והתעוזה. קו פרסומי לחלוטין לא מסורתי, שבודק את הגבולות באופן מתמיד.


השאלון האישי:

איזו דמות השפיעה עליך? המורה לאנגלית בסרט Dead Poets Society

אישיווק מומלץ שעבדת איתו? שלומי בן סימון, בולזאי - בעל הבנה רחבה וכוללת של כל התהליך השיווקי מחד ויכולת להתמקד בפרטים הקטנטנים מאידך, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות.

עבודה ראשונה? מדריך בקייטנת ספורט של אהרל׳ה גרשגורן האגדי.


תכונה חשובה למנהל שיווק? דיוק


מקור ידע מקצועי שימושי? Harvard Business Review


בית קפה / מסעדה לפגישות עסקיות: נדב קינוחים, איזור התעשייה רמת ישי


ג'וב חלומות? חבר כנסת

חופשה חלומית: תאילנד

עוד ב"אישיווק"

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד