הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בלוקבסטר דיגיטל חתמה על הסכם תוכן עם Disney-ABC International Television

22/07/2008 15:30

בלוקבסטר דיגיטל חתמה על הסכם תוכן עם Disney-ABC International Television עבור הפלטפורמה האינטרנטית החדשה MOVIEbox.

 

במסגרת הסכם זה תוכל בלוקבסטר להציע ללקוחותיה מגוון רחב מסרטי דיסני להשכרה באמצעות האינטרנט. בלוקבסטר דיגיטל היא החברה הישראלית הראשונה שחותמת על הסכם מסוג זה עם אולפן הוליוודי מוביל עבור שירות הורדות אינטרנטי, והיא מנהלת כיום מגעים עם אולפנים מובילים נוספים.

 

הסכם התוכן כולל את להיטי דיסני החדשים: מכושפת ו"אוצר לאומי: ספר הסודות" ; סרטי הספרייה הגדולים: ארמגדון, פרל הרבור והוריקן ; הקלאסיקות המצוירות: מחפשים את נמו, אלאדין, חתולים בצמרת ועוד.

 

לאחרונה הודיעה בלוקבסטר דיגיטל על כי התחילה בפיילוט ניסיוני לשירות ה- MOVIEbox, שירות רכישה והשכרת תוכן בפלטפורמה אינטרנטית. בשלב ראשון יוצעו במסגרת השירות סרטים וסדרות, כאשר המגמה היא התרחבות למגוון תכנים נוסף כמו בידור וספורט, בהתאם לדרישה.         

 

כבר בשלב הפיילוט יכלול MOVIEbox, לראשונה בישראל, עשרות סרטים של גדולי האולפנים בשירות אינטרנטי, תוך התרחבות הדרגתית, בכפוף להסכמים עם אולפנים מובילים נוספים.

           
שירות
MOVIEbox מצעיד את בלוקבסטר לעידן הדיגיטלי, כאתר אינטרנט הראשון בישראל שמציע למשתמשים תוכן איכותי, חוקי, נוח ושירות הורדה מהיר בטכנולוגיה של Progressive Download, המאפשר צפייה תוך כדי הורדת הסרט.

 

המשמעות הפרקטית של  הטכנולוגיה המדוברת היא שבמהירות גלישה של mb1.5 ניתן להתחיל בצפייה רציפה ואיכותית תוך כ- 10 דקות מתחילת ההורדה, ללא הפרעות ושיבושי צפייה כפי שקורה בשירותי וידאו הקיימים היום בארץ בשיטת ה- streaming.

 

קתרין פאוול, סגנית נשיא בכירה להפצת תוכן ב- EMEA (אירופה, מזה"ת ואפריקה) באולפני דיסני: "אנו שמחים להיות שותפים של בלוקבסטר דיגיטל במיזם החלוצי של שירות הורדת תוכן אינטרנטי בישראל. הסכם זה יביא את סרטי דיסני לצופים בדרכים נוספות, תוך שמירה על האיכות הגבוהה המצופה מדיסני".

 

ענת שן-צור, מנהלת בלוקבסטר דיגיטל: "ההסכם שחתמנו עם אולפני דיסני יאפשר ללקוחות לראשונה בארץ לצרוך תכני פרימיום באופן חוקי ובטוח ישירות מהמחשב. בלוקבסטר מוכנה להשקיע סכומים גבוהים ברכש התוכן הדיגיטאלי מתוך אמונה ששרות זה נותן מענה אידיאלי לצרכים המשתנים של לקוחותינו ומאפשר להם לבחור בכל רגע נתון היכן לצרוך את התוכן של בלוקבסטר – בסניף, בוידאומט או ישירות על המסך". 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד