חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נייר לדרך: הפקה חדשה של מגזינים קופקטיים לדרכים

נייר לדרך: הפקה חדשה של מגזינים קופקטיים לדרכים

מחברות ההשראה "חלבלוב" ו"חלבלובון" נוצרו במיוחד עבור חובבי מקורות ההשראה הייחודיים שמתגעגעים למגע הנייר ולמגזינים עם טעם של פעם שליוו אותנו לאורך השנים.  יוזמת הפקת המגזינים היחודיים יצאה לדרך הודות לצמד היזמיות הקשורות לעולם הנייר: טלי הרדאבל, עיתונאית, ואירית חוסחאלק, מעצבת גרפית. השתיים יצרו סדרת מגזינים חווייתית שניתן להכניס לכיס ולקחת לכל מקום. מגזין "חלבלוב" מיועד לקהל הקוראים הבוגר וכולל כתבות, סיפורים, רעיונות, יומן מסע וגם גלויות קרטון מעוצבות נתלשות.  כל מגזין מציע חוויה אינטראקטיבית של כתיבה, צביעה והשראה.

 

אל מגזין "חלבלוב" מצטרף אח צעיר ורענן בשם "חלבלובון"- כתב עת המיועד לילדים שעוצב והותאם לצרכיהם המדוייקים. הוא נוח במיוחד וניתן לקחת אותו לכל מקום. ה"חלבלובון" מציע את אותה חוויה ראשונית שכה חסרה בעולמם של הילדים כיום- "חלבלובון" מציע מגוון רחב של סיפורים, שירים, גלויות משחקים בנייר ומקום אמיתי פורה ליצירה, לכיף חיים ולהנאה המשלבת זמן איכות בין ההורים לילדים.

 

כעת, רגע לפני עונת הנסיעות, "חלבלוב חופשה" ו"חלבלובון בטיול" מציעים זמן איכות לאלה מאיתנו שעתידים לצאת לחו"ל, לחופש בארץ או לחופשה קטנה מעבר לפינה- עם כוס קפה במרפסת, במסעדה שכונתית או על חוף הים. שניהם בעלי אוריינטציה חזקה לחופש ומהווים מעין יומן מסע יצירתי במיוחד. שני אלה מתאימים בהחלט גם לאלו הנשארים בבית. מחיר המגזינים נא בין 20 ל-39 ש"ח וניתן לרכוש אותם במגוון רחב של חנויות ברחבי הארץ- בינהן רשתות סטימצקי וצומת ספרים או אונליין באתר המגזין: www.halavluv.com.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד