הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אופיר מימון מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות במי עדן

21/05/2012

מי עדן הודיעה כי אופיר מימון מצטרף אל שורותיה ויכהן כסמנכ"ל מכירות בחברה.

 

למימון (גיל 36, נשוי +2), ניסיון רב בניהול מערכי מכירות בהיקפים גדולים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי ובעולמות תוכן ניהוליים של מכירות D2D, SME ,SOHO, שטח, נקודות מכירה ומוקדים מחברות בתחום התקשורת, האשראי, והאינטרנט. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מכירות ארצי, תחום SME בחטיבה העסקית בפלאפון, והיה אחראי על ניהול צוותי מכירות רבים לרבות ניהול מנהלים.

 

בתפקידו החדש, יהיה אחראי מימון על ניהול מערך המכירות של השיווק הישיר בחברת מי עדן ישראל, המעניק את שלל פתרונות מי עדן בכדים לקהל לקוחות פוטנציאלי, הכולל בין היתר לקוחות פרטיים, עסקיים ואסטרטגים, לצד אחריות וניהול מקצועי של מוקד המכירה הגדול של החברה ופיתוח ערוצי מכירה חדשים

 

יריב שפירא, מנכ"ל מי עדן ציין עם המינוי כי: "מי עדן הולכת ומציגה בשנה האחרונה התחדשות והתקדמות הן ברמה השיווקית והן ברמה המוצרית, בכל הנוגע לתחום המים המינרליים הטבעיים. גם בתחום המכירות, אנו צפויים לעשות צעדים רבים קדימה ואני בטוח כי יחד עם אדם עתיר ניסיון כאופיר, נוביל את החברה להישגים גבוהים ונמשיך להביא מים מינרלים איכותיים וטבעיים, למאות אלפי לקוחות מי עדן, בבתים הפרטיים ובמגזר העסקי".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד