הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חילופי דורות בהנהלת סופר פארם

24/04/2013

ליאון קופלר, בעל השליטה בסופר-פארם, מודיע על חילופי דורות בהנהלת החברה: ניצן לביא (45), המשנה למנכ"ל סופר-פארם בשלוש וחצי השנים האחרונות, ימונה למנכ"ל החברה ויחליף בתפקידו את ליאור רייטבלט (55), שכיהן ב-20 השנים האחרונות כמנכ"ל. רייטבלט ימונה ליו"ר במקומו של קופלר, אשר מחזיק ב-75% מסופר-פארם. חילופי התפקידים ייערכו ב-1.7.2013.

 

ליאון קופלר: "מדובר ברגע מאוד משמעותי בחיי סופר-פארם, אך יחד עם זאת זהו תהליך טבעי של חילופי דורות בחברה, שידעה להצמיח ולטפח את הנהלתה מבפנים. ניצן הצטרף לסופר-פארם לפני 13 שנה: הוא היה מהרגע הראשון בחור צעיר, מוכשר ושאפתני שהוביל בהצלחה רבה מהלכים משמעותיים ואני בטוח כי תחת ניהולו סופר-פארם תמשיך לצמוח ולהציב סטנדרטים חדשים בתחום הקמעונות. אנחנו מעריכים מנהלים שצמחו מתוך הרשת וניצן מביא עמו שילוב של רוח חדשנית לצד הכרות וחיבור לערכי הרשת".

"ליאור היה וימשיך להיות שותפי המלא לבנייה של הרשת בארץ ובעולם, רשת הבנויה על ערכים של מובילות, הצלחה, משפחה ויושרה שהונחלו מרגע הקמתה ונשמרים עד היום. האתגר של סופר-פארם בשנים הבאות הוא להמשיך לצמוח בישראל יחד עם פיתוח משמעותי של הפעילות הבינלאומית בפולין, בסין ובמדינות נוספות".

 

עם מינוי רייטבלט ליו"ר ולביא למנכ"ל, ייערכו שינויים נוספים בהנהלת החברה: שלומי גינדי, מנהל החטיבה הבינלאומית, ימונה למנכ"ל סופר-פארם אינטרנשיונל, דני לוזון, סמנכ"ל הסחר של החברה, שהחל את דרכו בה לפני 30 שנה, ימונה למשנה למנכ"ל. עופר לוי, סמנכ"ל השיווק של סופר-פארם שמונה לתפקיד לפני שנה, יכהן כסמנכ"ל שיווק וסחר וינהל את שתי המחלקות. הלל שר, סמנכ"ל הכספים של סופר-פארם ימונה למבקר הפנים של החברה לאחר 30 שנה בתפקיד, ויוחלף על ידי שלמה פנט, סמנכ"ל המחלקה הכלכלית.  

 

ליאון קופלר: "שלומי גינדי כיהן בעבר בהצלחה בתפקיד סמנכ"ל השיווק והסחר של הרשת, ואחר כך הצליח בהובלת הפיכתה של סופר-פארם פולין לסיפור הצלחה שמירה על ערכי המותג  ואני בטוח כי יעשה זאת במדינות הנוספות אליהן תכנס סופר-פארם. את דני אני מכיר מיומו הראשון בסופר-פארם וליוויתי אותו לאורך השנים מתפקידו כעובד מן השורה בסניף רמת אביב דרך הפיכתו  לעמית (זכיין) ועד לתפקידו כסמנכ"ל הסחר של סופר-פארם. אני מרשה לעצמי לומר כי אין מנהל מחובר יותר לשטח ואיש סחר הגון ממנו בקמעונות בישראל. בתפקידו החדש תגבר מעורבותו בפעילות הבינלאומית של סופר-פארם. עופר היה מנכ"ל בלוקבסטר כשהחברה הייתה בשליטת סופר-פארם ואני שמח שיכולנו לצרף אותו להנהלת סופר-פארם וליהנות מהתפיסות החדשניות ויכולות הניהול שלו.

"הלל הוא חבר יקר שצעד עימי מתחילת דרכה של סופר-פארם והוא הטביע את חותמו בחברה.  שלמה הצטרף אלינו לפני 17 שנה מפירמת ראיית החשבון קסלמן והתקדם ברשת לאורך השנים בהצלחה רבה. אני משוכנע כי ניצן, שלומי, דני, עופר ושלמה ידעו לקחת את סופר-פארם אל 20 השנים הבאות שלה בהצלחה גדולה וכי ישכילו לטפח את הדור הבא של החברה".

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד