הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איתמר מדיקל הודיעה על מינויו של גלעד גליק לתפקיד מנכ"ל החברה

19/05/2013

בדרך להאצת המכירות: חברת איתמר מדיקל הודיעה על מינויו של גלעד גליק למנכ"ל החברה שיכנס לתוקף ב-1 ביולי 2013. הוא יחליף בתפקידו את ד"ר דב רובין ששימש בתפקיד מנכ"ל בחמש השנים האחרונות.

 

"בחמש שנים אלה העביר דב את איתמר מדיקל מחברה המתמקדת בטכנולוגיה רפואית לחברה מובילה בתחומה בשווקי אבחון הפרעות שינה ומחלות כלי דם ולב. הוא הוביל את החברה דרך תהליכי קבלת אישורים ושיפויים למוצריה במדינות רבות ובהן ארה"ב, סין יפן וברזיל, תוך הגדלת ההכנסות והבאתה של החברה לאיזון תפעולי", אמר ד"ר גיורא ירון, יו"ר משותף של איתמר מדיקל. "דב עובד בשיתוף פעולה מלא עם הנהלת החברה לאורך תקופת החפיפה ויישאר בה לאחר מכן כיועץ", הוסיף ד"ר ירון.

 

ד"ר דב רובין אמר: "אלה היו שנים מרגשות והייתי בר מזל להוביל את איתמר, אל תוך זירת טכנולוגיות הרפואה מרחוק ורפואת הענן, לשכנע את חברות הביטוח ואת מנגנוני השיפוי בחשיבות הטכנולוגיות שלנו ולמצב את החברה לקראת השלב הבא במימוש תכניותיה," הוא הוסיף.

 

על אודות גלעד גליק – מינוי המשקף יכולות מוכחות למימוש חזון המכירות של איתמר:

לגלעד ניסיון מרשים ומוכח בן 18 שנה של שיווק, מכירות ,שירות ומו"פ בזירת המכשור הרפואי, במספר רב של מדינות ברחבי אירופה וארצות הברית. טרם הצטרפותו לאיתמר, הוא שימש בתפקיד סגן נשיא עולמי לשיווק ומכירות וחבר הנהלה בכיר של ביוסנס וובסטר החטיבה הקרדיווסקולרית של ג'ונסון אנד ג'ונסון  והיה אחראי על האסטרטגיה וההוצאה לפועל של הפעילות המסחרית של החברה בעולם תוך היכרות מעמיקה עם תעשיית הקרדיולוגיה. גלעד הצטרף לחברה זו, בעודה חברת הזנק קטנה ושמה ביוסנס שנמכרה לג'ונסון אנד ג'ונסון- והיה אחד מעמודי התווך  מאחורי הפיכתה לחברת ענק עם מחזור של מעל  מיליארד דולר כיום, תוך צמיחה דו ספרתית עקבית בשני העשורים האחרונים. ביוסנס וובסטר נחשבת לסיפור הצלחה מרשים בהיסטוריה של תחום המכשור הרפואי בישראל.

 

גלעד גליק אמר: "אני מצפה לאתגר בתפקיד זה ולקראת מימוש הפוטנציאל הגלום במכירות מוצרי איתמר בשווקים הבינלאומיים. הרבה מהתשתיות כבר הונחו  וכעת נוכל להתמקד בחדירה מואצת לשווקי היעד תוך  הוצאה אל הפועל של חזון תוכניות השיווק והמכירות שלה".

 

ד"ר גיורא ירון, יו"ר משותף איתמר מדיקל אומר: "זוהי נקודת מפנה חשובה לחברה אשר עוברת משלב המחקרים לשלב השיווק והמכירות ולגלעד יש את כל הכישורים לכך. גלעד מביא עמו ניסיון מכירתי עשיר ומוכח בתחומים הרלבנטיים לנו ואנו מצפים כי הוא יתרום מניסיונו זה להעביר את איתמר משלב המכירות הראשוני בו אנו נמצאים אל השלב הבא של צמיחה משמעותית במכירות. אני מאחל לו בהצלחה".

גלעד גליק למד  באוניברסיטת מאאסטריכט לניהול בהולנד וכן הינו בוגר של המסלול היוקרתי לשיווק אסטרטגי מביה"ס לעסקים של אוניברסיטת סטאנפורד. הוא ישוב עם משפחתו, רעייתו ושלושת ילדיו מקליפורניה לאחר שהות של 20 שנה באירופה ובארצות הברית.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד