הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אביטל רגב-קיסר מונתה לתפקיד דוברת פלאפון

25/05/2016
אביטל רגב-קיסר מונתה לתפקיד דוברת פלאפון

מנכ"ל פלאפון, רן גוראון, הודיע היום (ג') על מינוי אביטל רגב-קיסר לדוברת החברה. רגב-קיסר משמשת בשמונה השנים האחרונות כדוברת האגודה למען החייל ולאחרונה גם כדוברת קרן לב"י. רגב-קיסר תחליף את נוי קדם-מדמון, שמונתה לראש מערך ההסברה והתקשורת בדואר ישראל. רגב-קיסר תיכנס לתפקידה בימים הקרובים.

בשמונה השנים האחרונות שימשה רגב-קיסר כמנהלת מחלקת דוברות והסברה באגודה למען החייל וקרן לב"י, מהארגונים הגדולים בישראל. במסגרת זו היתה חברת הנהלה, וניהלה את מערך התקשורת, הדיגיטל והפרסום בארגון.  בין היתר, הייתה אחראית למיצוב התקשורתי של פרויקטי דגל בארגון כמו "אמץ לוחם", ליל הסדר לחיילים בודדים עם הרמטכ"ל ומסיבת המתגייסים השנתית – פסטיבל 'יותר'. היא פיתחה וניהלה את מערך הניו מדיה בארגון, מיסדה את נושא פניות הציבור, ולאחרונה ליוותה את האיחוד ההיסטורי בין האגודה למען החייל וקרן לב"י ואת תהליך השקת הארגון המאוחד - 'יחד למען החייל'.

לפני כן שימשה כיועצת תקשורת בכירה ב-McCann Press, מבית McCann Erickson , וכן כמ"מ דובר משרד המשפטים. רגב-קיסר היא עורכת דין בהכשרתה, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, ובוגרת לימודי עיתונאות ותקשורת אף הם מבר אילן. רגב-קיסר מרצה בבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל בנושא דוברות, יחסי ציבור וניהול משברים תקשורתיים, ולאחרונה הקימה, בשיתוף לשכת העיתונות הממשלתית, את פורום דוברי המגזר השלישי.

תא"ל במיל. אילן טל, מנכ"ל 'יחד למען החייל': "בשמונה השנים האחרונות אביטל ליוותה במקצועיות רבה את התהליכים השונים באגודה למען החייל, והייתה מובילה ומחדשת בתחומים רבים. אני מעריך מאוד את עבודתה כדוברת וכחברת ההנהלה הבכירה של האגודה, ואת תרומתה הייחודית לאורך תקופה זו. היא הייתה לי יועצת נאמנה. אני גאה על היבחרה לתפקידה החדש והמאתגר, ובטוח כי היא תצליח גם בתפקיד זה".

 רן גוראון, מנכ״ל פלאפון: ״לאחר תהליך מיון ואיתור ממושך נבחרה אביטל שהפגינה יכולות מרשימות, בשילוב ניסיון מקצועי רב. אני בטוח כי לאביטל תהיה תרומה מקצועית משמעותית לפלאפון. כולנו מקדמים בברכה את השתלבותה בצוות המוביל בחברה, ומאחלים לה הצלחה בתפקידה החדש״.
יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד