הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אסתי הרשקו מונתה למנהלת השיווק של לאנדורה

26/06/2017
אסתי הרשקו.
אסתי הרשקו.

קבוצת לאנדורה שמה לה למטרה להפוך לקבוצת המסעדות המובילה בישראל, ומתוקף כך מובילה מהלכים אשר יבססו את מעמדה בתחום. דוריאן קופיט מונה בימים אלו למנכ"ל הרשת. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כלל פעילות הקבוצה, ניהול וקידום עסקי של רשתות הקבוצה, פיתוח מערך הסחר והקניינות  ועוד.

בעברו כיהן קופיט כמנכ"ל רשת קפה רוטשילד. בתקופת כהונתו הרשת צמחה מ- 5 ל-12 סניפים, כאשר את צמיחת הרשת ליווה הסלוגן אותו השיק קופיט -  "בנדיבות". קופיט גם שימש כיועץ בכיר ברשת ישרוטל בתחום הקפה המשקאות, היה חלק מצוות ההדרכה של הסניף הראשון של קפה לנדוור וכן חלק מצוות ההדרכה והפיתוח של מערך הקפה ברשת yellow וכבעלים של רשת בתי הספר לברמנים ברמאסטר. בנוסף ליווה קופיט פרויקטים עסקיים בארץ ובחו"ל.

 אסתי הרשקו מונתה למנהלת השיווק של הרשת. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על מיתוג הרשתות , הקמה ופיתוח מועדון לקוחות , שיתופי פעולה אסטרטגיים , פיתוח מערך הדיגיטל ועוד .

בתפקידה האחרון שימשה הרשקו כמנהלת השיווק של רשת מסעדות ההמבורגרים BBB, במסגרתו ניהלה את מערך השיווק לרבות הנכסים הדיגיטליים ומועדון הלקוחות. הרשקו בעלת רקע עשיר בתחום הפרסום והשיווק; היא החלה את דרכה כמנהלת לקוחות אסטרטגיים במשרד הפרסום "אם דיירקט" מקבוצת מקאן אריקסון. בהמשך שימשה כמנהלת פרויקטים שיווקיים בסוכנות השיווק הפרסונאלית סגמרקטינג ועוד.

 נורית אילן מונתה לתפקיד מנהלת הפיתוח הרשתי בקבוצה. במסגרת תפקידה תהיה אילן אחראית, בין היתר, על הסכמי ההתקשרויות, המכרזים והחוזים בקבוצה, ניהול משא ומתן  ואיתור לוקיישנים לסניפי הקבוצה .

לאילן ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בתחום הקניונים. בתפקידה האחרון עבדה בשיווק נכסים מניבים בקנדה ישראל, ולפניו שימשה במשך 18 שנים כעוזרת למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד