הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טלי קידר מונתה לסמנכ"לית השיווק והדיגיטל של מלונות דן

20/11/2018
טלי קידר מונתה לסמנכ"לית השיווק והדיגיטל של מלונות דן

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן הודיע היום כי טלי קידר מונתה לסמנכ"לית השיווק והדיגיטל של הרשת ותחליף את רפי בארי שהחליט לסיים את תפקידו בחברה לאחר 20 שנה בתפקיד. בנוסף, יגאל צורף, שכיהן עד כה כראש אגף מכירות במלונות דן, קודם ומונה לסמנכ"ל המכירות של הרשת. טלי קידר ויגאל צורף יהיו כפופים ישירות למנכ"ל הרשת, רונן ניסנבאום. קידר מצטרפת למלונות דן לאחר שכיהנה בתפקידי ניהול שיווק בכיר בחברות מובילות בארץ, ביניהן פלאפון, בנק דיסקונט ואלקטרה מוצרי צריכה. 

בחברות אלו, קידר ניהלה את האסטרטגיה השיווקית של המותגים השונים והובילה מהלכים ששילבו בין עולמות הריטייל, הדאטה, ה-e –commerce  והחדשנות.

 

ב-3 השנים האחרונות כיהנה קידר כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי באלקטרה מוצרי צריכה והובילה את פיתוח המותגים השונים ומותגי הסחר הבינלאומיים של החברה.

 

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן: "אני רוצה לאחל לטלי קידר המון הצלחה בתפקיד החדש ומברך אותה על ההצטרפות למשפחת מלונות דן. אני סמוך ובטוח שהניסיון העשיר שטלי צברה בתפקידי ניהול שיווק בכירים בעולמות הקמעונאות והשיווק לאורך השנים יאפשר לה להביא רוח חדשה לתפקיד, אשר תסייע לנו להצליח לשדרג ולהוביל את מותגי החברה קדימה להצלחות גדולות. בהזדמנות זאת אני רוצה להודות שוב לרפי בארי בשמי ובשם כל חברת מלונות דן, תודה גדולה על התרומה הרבה שלו להצלחת מותגי מלונות דן לאורך השנים."

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד