הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: עט של קווינסי גו'נס

6/03/2014
פינוקים למנהלים: עט של קווינסי גו'נס (הגדל)

מפיק מוזיקלי, מנצח, מעבד, מלחין, מפיק טלוויזיה וקולנוע, מנכ"ל חברת תקליטים, מייסד מגזין, חצוצרן, סופר ושוחר זכויות אדם הם רק חלק מהתארים שניתן להדביק לאגדה האמריקאית הזו. הוא גילם דמות ראשית בהתפתחות המוזיקה המודרנית על פני יותר ז'אנרים ומדיות מכל אייקון מוזיקלי אחר, במשך למעלה מ- 60 שנה.
עבור כל יוצר רגיל זה יהיה הישג מספיק גדול לקבל הכרה על השפעה בז'אנר מוזיקלי אחד, לא כך היה במקרה של ג'ונס שהאקלקטיות שלו באה לידי ביטוי בז'אנרים רבים כמו פופ, סול, פאנק, היפ הופ, ג'אז, מוזיקה קלאסית ומוזיקה אתנית אפריקאית וברזילאית מה שגרם לסגנונותיו להיות מושפעים אחד מהשני.

 

במהלך שנות ה80, ג'ונס התחיל להפיק סרטים. הפקתו הראשונה הייתה עיבוד קולנועי לספר של alice walker, "the color purple" שביים סטיבן שפילברג שהכיר לעולם את אופרה ווינפרי ו- וופי גולדברג וגרף 11 מועמדויות לאוסקר וביניהם מועמדות לסרט הטוב ביותר. הפקות טלוויזיה התווספה למאגר כישרונותיו ב- 1991 עם קומדיית המצבים המוצלחת "הנסיך המדליק מבל אייר" שהכירה לעולם את השחקן וויל סמית'.

 

אין ספור תארים הוענקו לקווינסי ג'ונס במהלך הקריירה שלו. ג'ונס זכה להכי הרבה מועמדויות בפרסי המוזיקה בסך כולל של 79 מועמדויות בטקס הגרמי, והוא גם מהבודדים שזכו לפרס מפעל חיים של הגרמי וגם לפרס הנאמנים היוקרתי מטעם ה n.a.v.a.s , ובנוסף החברה שלו זכתה ב 27 פרסי גראמי. ג'ונס היה מועמד ל-7 פרסי אוסקר וב- 1995 זכה לפרס על פועלו למען זכויות אדם.

קווינסי נבחר על ידי מגזין "time" כאחד מאומני הג'אז המשפיעים ביותר של המאה ה- 20.

 

כמו כל דבר הקשור לג'ונס, חייב להיות קשר לעולם הג'אז, בעטים של קווינסי גו'נס מוטבע הלוגו האישי של קווינסי ג'ונס באות ""Q על מכסה עט. גוף העט עשוי מסיבי פחם שחור איכותי המתוחם משני קצוות העט על ידי טבעות שיש בצבעים נועזים. תופסן העט המקומר, אלגנטי ומודרני המופיע בכל מוצרי החברה ובכך מקנה הכנסה והוצאה נוחה של העט מהכיס.

בגרסאות של עטי הסימון ושל העטים הכדוריים חתימתו של קווינסי ג'ונס מוטבעת באזור האחיזה של העט למטה ובגרסת העט הנובע ישנה ציפורן זהב (18 קראט) הנושאת את חתימתו של ג'ונס.

 

החברה תייצר מהדורה מוגבלת של 1933 עטים נובעים בציפוי סיבי פחם, מהדורה מוגבלת של 1933 עטים כדורים בציפוי סיבי פחם ומהדורה מוגבלת של 1933 פריטים של עט סימון בציפוי סיבי פחם ובנוסף גם סדרה נוספת של שלושת העטים בציפוי שרף צבעוני ומהודר.

 

מאז 1912, במשך למעלה מ 100 שנה, החברה מייצרת כלי כתיבה ברמה גבוה מאד וכל זאת באותו בניין היסטורי ב- Bassano del Grappa, North East Italy.

 

מחיר: החל מ- 8160 ₪

ניתן להשיג  באופן בלעדי ברשת Chronotime.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד