הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

החברה לאוטומציה מובילה מהפיכה ברשויות

2/10/2012
החברה לאוטומציה מובילה מהפיכה ברשויות (הגדל)

כאשר רודולף ג'וליאני, ראש העיר המיתולוגי של ניו יורק, נכנס לתפקידו והחל לעשות סדר בעיר, הפעולה הראשונה שביצע היתה שילוב מערכת בינה עסקית בעבודה השוטפת. בכל ישיבה עם האחראים על הביצוע בעיר הוא הסתמך על המערכת כדי לקבל תמונת מצב אמיתית, לחקור את הגורמים השונים למצב, ולבחון את התוצאה האמיתית של פעולות שננקטו. QlickView מאפשרת לראשי רשויות ולמנהלים הבכירים בהן לעבור לעידן חדש של שליטה בנעשה ברשות המקומית, ומקנה את היכולת ליצור שינוי אמיתי באיכות הניהול.

החברה לאוטומציה, חברה הפועלת במגזר המוניציפאלי בישראל כבר למעלה מ- 45 שנה,  החלה בימים אלה להציע למנהלים ברשויות מקומיות מודלים המבוססים על תוכנת QlickView,לאחר שחתמה עם נציגת התוכנה בישראל חברת קליקטק על הסכם שיתוף פעולה ובלעדיות להפצה בשלטון המקומי., מאחרי העסקה עומדת הכוונה להטמיע ברשויות המקומיות בישראל, תרבות חדשה של ניהול וקבלת החלטות על בסיס שימוש נוח במיוחד במידע איכותי הנשאב מבסיסי הנתונים המנוהלים במחשבי הרשות המקומית ומנוהלים ב"ענן המידע" של החברה לאוטומציה

"אנו מביאים לרשויות מקומיות את מערכת ה- BI המובילה בעולם, ועימה את הידע העצום של החברה לאוטומציה, אודות תהליכי העבודה היחודיים המאפיינים את הרשויות המקומיות בנושאי כספים וגביה, חינוך, רווחה, ניהול תאגידי מים, ניהול משאבי אנוש, ניהול מוקדים עירוניים ועוד", אומר אריה מצליח, מנכ"ל החברה לאוטומציה. "מעתה, אנו מניחים על שולחנם של המנהלים הבכירים במגזר המוניציפאלי בישראל כלים מתקדמים לקבלת החלטות המשמשים כיום מנהלים בארגונים העסקיים הגדולים והמובילים בעולם,

על בסיס הניסיון והידע העצום שנצבר לאורך השנים אצל מומחי התוכן בחברה לאוטומציה ובסיוע בעלי תפקידים מהשטח ובהם ראשי רשויות מקומיות, מנכ"לים, גזברים, מנהלי אגפי חינוך, מנהלי מחלקות רווחה ועוד, נבנו באמצעות מערכת QlickView מודלים המותאמים במדוייק לצרכים של דרגי הניהול השונים ברשויות המקומיות.

מתחת לגרפים

"ראשי רשויות ומנהלים מתמודדים כיום עם חוסר בזמינות של נתונים בעבודה היומיומית", אומר מצליח. "פעמים רבות מנהלים תלויים באחרים כדי לקבל נתונים חשוביםוהזמן הנדרש לקבלם  מעכב את תהליכי קבלת ההחלטות וכפועל יוצא את זמן ביצוע המשימות. גרוע מכך, לא פעם מתקבלות החלטות לפי תחושה ואינטואיציה של מנהלים  ולא תוך הסתמכות על ידע אמיתי הנגזר מניתוח נתונים. עם QlickView כל המידע הרלוונטי פרוס כל הזמן בפני המנהל באופן מרהיב ובהיר על גבי גרפים דיאגרמות וטבלאות פשוטים ונוחים להבנה. בלחיצת כפתור ניתן לתחקר כל נתון ולהבין  מה חבוי מתחתיו. ממשק המשתמש של המערכת ידידותי במיוחד, ומאפשר לכל מנהל בכל רמת ידע מוקדמת לשלוף בקלות נתונים בעצמו".

עם האצבע על הדופק

מעבר ליכולת לשלוף ולהציג נתונים במהירות ובצורה נוחה לקריאה, מערכת ה- QlickView מאפשרת למנהלים להיות  עם האצבע על הדופק ולחוש את המתרחש לרוחב הרשות המקומית.

"אנו מעוניינים להטמיע בקרב המנהלים ברשויות את היכולת לבקר בזמן אמת את הפעילות. באמצעות התוכנה ניתן לצפות בשעוני בקרה המציגים באופן ברורורציף מדדים להבוחנים את מידת התפקוד של תהליכים ומערכות, ומאפשרים להגיב במהירות כאשר מתעוררת בעיה", אומר מנכ"ל החברה לאוטומציה אריה מצליח.. "לדוגמא, בתחום הפיננסי, אם מתבצעת חריגה תקציבית באגף מסויים, הדבר יבוא לידי ביטוי בתצוגת המנהל, אשר יוכל לברר במספר לחיצות עכבר מהו הגורם לחריגה. בנושא אחר, נניח וראש עיר החליט להציב את נושא השירות לתושב בראש סדר העדיפויות, הוא יוכל לעקוב בצורה שוטפת אחר מדדים כמו הזמן שעבר ממועד קבלת תלונה על מפגע ועד לגמר הטיפול בו. מערכת ה- QlickView מסייעת למנהלים להבטיח כי הדברים מתנהלים בצורה הרצויה".

בנוסף להצגת תמונת המצב הקיימת, מערכת ה- QlickView מאפשרת גם לבצע במהירות סימולציות המדמות תרחישים שונים ומציפות את משמעויותיהם

"היכולת לבחון תרחישים בכלים הקיימים כיום מוגבלת מאוד.  באמצעות QlickView אנו מספקים יכולות חיזוי עבור המנהלים השונים. כך לדוגמא, , יוכל מעתה  גזבר הרשותשיצטייד במודל השכר שבנתה החברה לאוטומציה על בסיס QlickView  לבדוק את ההשפעה של מימוש הסכם שכר החל על דירוגים מסויימים של עובדים ברשות המקומית ולחזות בדיוק רב את המשמעות התקציבית השנתית שלו.

ממנפים את עוצמת מחשוב הענן

מערכת ה- QlickView אוספת נתונים מכל מערכות המידע הניהוליות של הרשות המקומית תוך מיצוי אופטימאלי של ענן המידע שמנהלת החברה לאוטומציה

"יישום תוכנת הקליקויו על גבי מחשוב הענן של החברה לאוטומציה מייצר ייתרון עצום", אומר מצליח. "שיטה זו, מבטיחה הפעלה מהירה וחלקה במיוחד של המערכת ולצידה אינטגרציה בין בסיסי המידע השונים. בנוסף, הרשויות נהנות מזמינות ואמינות גבוהה שמספק מחשוב הענן, תחזוקה שוטפת, ומענה איכותי מהיר וזול ללכל צורך ניהולי של הרשות המקומית בזכות היתרון לגודל"

 

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד