הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת ורטהיימר ספורט רכשה את רשת סקטור

26/08/2013
קבוצת ורטהיימר ספורט רכשה את רשת סקטור (הגדל)

קבוצת ורטהיימר ספורט, הנמצאת בבעלות רוני ורטהיימר, רכשה מאיש העסקים ג'קי בן זקן את הפעילות המלאה של רשת סקטור,  המונה 13 סניפים ברחבי הארץ. רכישת סקטור תאפשר לקבוצת ורטהיימר ספורט להרחיב את פעילותה ולהיכנס לנישה חדשה, שאינה קיימת בישראל: רשת מולטי ברנד, המתמחה ביבוא ושיווק אופנה ספורטיבית.

 

לדברי רוני ורטהיימר מבעלי קבוצת ורטהיימר ספורט: "שוק הספורט המקצועי בישראל צפוף ומרובה שחקנים המייבאים ומשווקים מוצרים, הכוללים  בין היתר רשתות שיווק,  בתי כלבו אשר מפעילים  מחלקות ספורט  וכן חנויות של מותגים בינלאומיים.

 

לדבריו: "מנוע הצמיחה" העיקרי של הקבוצה היא כניסה לתחומים חדשים עם סינרגיה לפעילות הקיימת. אנו רואים בעסקה פוטנציאל לפתיחת נישה  חדשה בעולם הספורט בישראל שלא קיימת. מדובר ברשת המרכזת תחתיה את מיטב המותגים המובילים, הבינלאומיים,  המיועדים  לצעירים ונחשבים לנחשקים בתחום   אופנת הספורט.

 

לדבריו: "בישראל פועלות היום למעלה מ – 700 חנויות פרטיות המתמחות באופנה ספורטיבית אך מדובר בחנויות קטנות לעומת שטחי חנויות רשת סקטור המשתרעות על  כ – 150 – 200  מ"ר ויעניקו מגוון אדיר של מותגים עם חווית קניה אחרת".

 

עוד מסר  ורטהיימר: "נגבש אסטרטגיה חדשה לרשת סקטור אשר תתמקד  בצעירים אוהבי אופנת ספורט ותאפשר להרחיב את סל המוצרים אותה מציעה קבוצת ורטהיימר ללקוחותיה. לדבריו: "לאחר שתחום זה זוהה אצלנו כעוגן מבדל לעומת יתר השחקנים בשוק הצפוף של ספורט מקצועי, תגבש החברה מיצוב מחדש לרשת סקטור על מנת להפוך אותה ליותר אטרקטיבית, אופנתית, טרנדית ומובילה בקרב הקהל הרחב, תוך דגש על מחירים תחרותיים".

 

קבוצת  ורטהיימר ספורט מתכננת להפעיל את 13 הסניפים של סקטור במתכונת משודרגת עם כניסת  מותגים בינלאומיים נוספים  ונראות הפונה לקהל הצעיר. לדברי רוני ורטהיימר: "חלק מסניפי סקטור ממוקמים בצמוד לסניפי ורטהיימר ספורט ועל כן נדרשת יצירת בידול בין שתי הרשתות,  על מנת לא ליצור קניבליזציה".  

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד