הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תינוקות שנשבו: מגדל תעניק ביטוח חיים לתינוקות

7/05/2014

קבוצת מגדל,נרתמה לסייע למשפחות צעירות ומעניקה  את "בייביטוח" כיסוי ביטוח חיים (ריסק) ע"ס 100 אלף ₪, למשך שנה, חינם, לכל זוג הורים שנולד להם תינוק חדש.

 

על מנת להנגיש את ההטבה הייחודית להורים הצעירים, חברה מגדל לרשת שילב שם יוענקו למממשי ההטבה המוענקת ללא תשלום וללא התחייבות, גם  50 ש"ח ללקוחות שילב לקניות ברשת שילב.

 

את ההטבה ניתן יהיה לממש באמצעות אתר האינטרנט של שילב, וכן במרבית סניפי הרשת בהם יוצבו טאבלטים ייעודיים ללקוחות לטובת הרישום להטבת הביטוח. לקוח שיבצע את הרישום בסניף יוכל לממש באופן מיידי בסניף את השובר בגובה 50 ₪ באמצעות קבלת קוד קופון ב SMS. לקוחות שיממשו את ההטבה באתר האינטרנט של שילב יקבלו את שובר הזיכוי בדואר לביתם.

 

  בייביטוח- ביטוח חובה לחיים

 

תומר רובינשטיין סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי של מגדל מציין כי היוזמה החדשנית נועדה  לסייע להורים הצעירים לקחת אחריות על המשפחה המתרחבת, לבטח את עתידה ולהגביר את מודעות ההורים החדשים לחשיבות התאמה של ביטוח חיים (ריסק) לצרכיהם וצורכי התינוקות שזה עתה נולדו.

 

"ביטוח חיים – הוא חובה לחיים ובהיותנו החברה המובילה את ביטוחי החיים בישראל אנחנו רואים חובה לעצמנו לתרום את תרומתנו בחינוכו של השוק" מבהיר רובינשטיין וממליץ להורים הצעירים להיכנס לאתר האינטרנט של מגדל –www.migdal.co.il וללמוד באמצעות הלומדות, המחשבונים והסימולציות שבאתר כיצד להתאים את הכיסוי הביטוחי הנדרש  אף מעבר למוענק בהטבה חינם.

 

 היוזמה, המכונה "בייביטוח" פתוחה להורי ישראל הטריים, לקוחות כל חברות הביטוח. ההטבה מעניקה כיסוי ביטוחי חינם, על סך 100,000 ₪, למשך שנה, להורה שנולד לו תינוק בשנה האחרונה (הטבה אחת לכל זוג הורים), וזאת בהתאם לתנאים בטופס ההצעה ובכפוף להליך חיתום ולתנאי החברה והפוליסה. 

 

ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) הינו כיסוי ביטוחי שמעניק  פיצוי כספי למוטב/ים של המבוטח במקרה פטירתו.  מדובר בעוגן מרכזי המאפשר הכנסה כספית גם לאחר מות  המבוטח.

 

יהודית לפלר-לרר, סמנכלית השיווק של שילב, מציינת כי החבירה של שילב למגדל נועדה להעניק ערך מוסף נוסף למשפחות הצעירות "כרשת המובילה בשיווק מוצרים המגינים ומבטיחים איכות חיים וסביבה בריאה לתינוקות, גם על עתידם הכלכלי של התינוקות" אמרה לפלר-לרר והדגישה כי לקוחות שילב יוכלו לקבל פרטים על ההטבה הייחודית הן בסניפי הרשת והן באמצעים הדיגיטליים של הרשת – אתר, ניוזלטרים ופייסבוק.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד