חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אבסולוט משיקה מהדורת גאווה

וודקה אבסולוט השיקה לראשונה בישראל את Absolut Colors, מהדורה מוגבלת ומיוחדת בתפוצה עולמית הממחישה את תמיכתו המתמדת של המותג אבסולוט באנשים שמביעים את העצמי האמיתי שלהם באמצעות אמנות, אהבה ובכל דרך אחרת, ללא קשר לזהותם ולמקום בו הם חיים.


בקבוק ה- Absolut Colors, שכל כולו גאווה והנאה, מתגאה בשרוול הנושא את דגל צבעי הקשת האיקוני, שיצר גילברט בייקר ב-1978 כמסר של סולידריות, אהבה וכבוד לגיוון. מאז מהווה הדגל סמל חשוב של התנועה הגאה ואף סמל המייצג חגיגות ססגוניות, מסיבות המוניות וחשיבה חופשית.
במשך שלושה עשורים מעורבת אבסולוט באורח פעיל בקהילה הגאה ותומכת בה עם שיתופי פעולה יצירתיים וייחודיים עם אמנים, ארגוני צדקה ואישים מפורסמים ובולטים.


בשנת 2003 אף תמכה אבסולוט ביצירתו של דגל הגאווה הגדול ביותר בעולם, שנמתח ממפרץ מקסיקו עד לחוף האוקיינוס האטלנטי בקי ווסט.

נודג'מה פואד, מנהלת בכירה באבסולוט מסרה:"אבסולוט תומכת מזה זמן רב בחופש הביטוי העצמי והיצירה האישית ומעודדת אנשים להיות מי שהם. אנו מביטים בגאווה לאחור, אל ההיסטוריה שלנו בקהילה הגאה ונרגשים למנף את ההשקה של Absolut Colors כהזדמנות למיצבנו מחדש כחלוצים של ממש בתמיכה המתמדת בשוויון".

עבור לתוכן העמוד