הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

OBV פותחת נציגות בעמק הסיליקון

4/01/2017

לאחר 10 שנים של קידום גיוסי הון בישראל, בוטיק בנקאות ההשקעות של משפחת מקוב, אורנג' בלוסום ונצ'רס (OBV)  מקימה נציגות ראשונה מעבר לים. ב-OBV בחרו לפתוח את הנציגות הראשונה בארה"ב בסיליקון ואלי - והיא תנוהל על ידי נציג מקומי בעל ניסיון בתחום  ההשקעות והיכרות עם קרנות וגופי השקעה.

 

אריאל מקוב, מנכ"ל OBV ציין כי :"אנו מתכוונים לפעול בארה"ב כנקודת קישור בין משקיעים פוטנציאליים וחברות סטארט אפ ישראליות - על מנת לייעל את תהליכי הגיוס.  החברות המתאימות עבור המשקיעים איתם אנו עובדים הינן חברות מתחומי הטכנולוגיה ומדעי החיים הנמצאות בסבב גיוס שני או ראשון מתקדם השוקלות גיוס של 5 מיליון דולר ויותר".

 

נוכחות בסיליקון ואלי תאפשר ללקוחות -OBV נגישות יעילה , רחבה ומהירה לקרנות הון סיכון ומשקיעים המכירים היטב את ההייטק הישראלי – ולנוספים רבים שטרם התנסו בהשקעות בישראל אולם מגלים עניין לבחון השקעות.

 

קליפורניה ידועה אף בהיותה בית יוצר ל- Family Officesשל כ-80 מיליארדרים הקשורים לעסקי טכנולוגיה, ביניהם : ביל גייטס, אריק שמידט,מרק צוקרברג וסרגי ברין וכמה מכוכבי הוליווד. OBV מתכוונת להקדיש תשומת לב מיוחדת להגברת העניין של גורמי השקעה אלה בישראל.                                                                                           

 

ב-OBV מעריכים כי הנוכחות בסיליקון ואלי צפויה להביא  להרחבת מעגל מעורבות "משקיעי על" בישראל , לגידול בהשקעות ולפתיחת נציגויות בישראל   -  ותעשיית חברות הזנק בישראל תצא נשכרת  "בגדול" בשל כך.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד