הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נפתח מרכז הכשרה שיסייע למאמנים אישיים

29/05/2017

אחת הבעיות המאפיינות מאמנים אישיים היא היכולת למצות את הפוטנציאל המקצועי שלהם ולהקים עסק מרוויח. כך קורה כי רבים מהם – מוכשרים ומקצועיים בתחום האימון האישי והעסקי – נותרים ללא לקוחות ופרנסה רק משום שאין להם את הכלים הבסיסיים להקמת עסק.  לשם כך נפתח בימים אלה מרכז ההכשרה Coacher Success שמטרתו היא לספק למאמנים כלים  וידע שיהפוך אותם לבעלי עסק מצליח. במסגרת זו הפעילות תכלול סדנאות, הרצאות, וובינרים, ספרים דיגיטליים ואף קורס תכליתי ומעשי שיספק למאמנים את הכלים המתאימים להקמת עסק מצליח.

 

הקורס הינו ייעודי ומותאם למאפיינים והצרכים הספציפיים של איש מקצוע בתחום האימון והוא כולל נושאים כגון בניית תכנית עסקית, ניהול פיננסי, שיווק ומכירות, שיווק באינטרנט, יחסי ציבור, מיתוג העסק, שימור לקוחות,  ועוד.

 

 המיזם הינו יוזמה משותפת של "עסקים פלוס", מהחברות המובילות בארץ בליווי עסקי ואסטרטגי לעסקים קטנים עם ניסיון בעבודה עם אלפי לקוחות , אפי גבע, סמנכ"ל הפיתוח וההדרכה ב – Coacher Success שהינו מאמן אישי ומגשר מוסמך בעל מוניטין רב וניסיון עשיר בתחום האימון והבעלים של "מעגלי חיים", המתמחה באימון בצמתי החלטה בחיים, באימון לקריירה, איזון בית-עבודה ובאימון מנהלים בחברות וארגונים. יאיר גלאור, מנכ"ל "מידע כחול לבן", בעל ניסיון רב שנים בנושאי הסברה ומיתוג אסטרטגי לארגונים ציבוריים ופרטיים ומאמן אישי וכן יזם "הלב הישראלי" למיתוג ערכי לישראל. גלאור משמש כמנכ"ל Coacher Success.

 

יוספה דגן, מייסדת משותפת וסמנכ"לית הכספים של Coacher Success, ומנכ"לית "עסקים פלוס" אמרה כי "מאמנים אישיים ועסקיים רבים אשר סיימו את שלב ההכשרה המקצועי שלהם ואף כאלה שכבר צברו ניסיון בתחום, מתמודדים עם מציאות קשה של שוק תחרותי מאוד ותנאים לא פשוטים. במובן זה ניתן לומר כי 'הסנדלר הולך יחף' וכי דווקא כאנשי מקצוע שתפקידם לנתב ולסייע לקליינט להצליח ולהתקדם, מוצאים עצמם ללא יכולת להרים את העסק והם מדשדשים במקרה הטוב או במקרים לא מעטים אף נוטשים את המקצוע. החיבור בין קבוצת 'עסקים פלוס' שמאחוריה ניסיון רב בליווי עסקי ופיננסי של אלפי עסקים קטנים יחד עם אנשי אימון מהשטח, מבטיח יכולת להעניק למאמנים בסיס ידע שיאפשר להם להמריא ולהפוך לבעלי עסק מצליח".

  

אפי גבע מציג את סיפורו האישי שהיווה כוח מניע לפעול להקמת המיזם ומודל לשינוי שנדרש ממאמנים בתפיסה שלהם לגבי עצמם והעסק שלהם, אמר "מניסיוני והיכרותי עם קהילת המאמנים בישראל, הצורך ביצירת גוף שיעניק כלים ייחודיים המותאמים למאמנים בתחום השיווק, המכירות והמדיה הדיגיטלית הוא קריטי בדרך להקמת עסק ותנאי מרכזי בהצלחת ומינוף עסק האימון".

 

יאיר גלאור, מנכ"ל Coacher Success, אמר כי "עצם העובדה שתוך זמן קצר כבר הצטרפו מאות מאמנים לקהילה ורבים מהם כבר רכשו את הספרים הדיגיטליים שלנו, מעידה על הצורך והחיוניות בקרב המאמנים למרכז ידע שיכשיר וילווה את המאמנים ויהפוך לקהילה חיה ותוססת שתקדם אותם להצלחה עסקית".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד