הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יותר מפנים יפות: אנג'לינה ג'ולי היא סיפור הרקע לבושם חדש של גרלן

24/01/2017
יותר מפנים יפות: אנג'לינה ג'ולי היא סיפור הרקע לבושם חדש של גרלן

במשך שנים ניסו חברות רבות לשכנע את ג'ולי לחבור אליהן ולהוביל קמפיינים אך היא סירבה בתוקף. כעת היא מצטרפת לגרלן, תחת סיפור החבירה שקשור בזיכרונות ילדות אישיים מאמה של ג'ולי שאהבה פודרה מיוחדת בניחוח פרחי איריס וסיגליות של המותג. 

 

בהתבסס על תובנה זו נוצר הניחוח החדש Mon Guerlain (גרלן שלי) והחלה השותפות האישית בין המותג לאנג'לינה. שותפות זו נועדה ליצור ניחוח חדש המפגיש בין המורשת החיה של גרלן, לבין הערכים, האידאלים והשאיפות של הנשיות המודרנית.  

 

"אנו תמיד יוצרים עבור אישה שאנו אוהבים ומעריצים" ז'ק גרלן, דור שלישי לבשמים ממשפחת גרלן.  כל הרגשות שנחלקו ושנחוו, מהשדה ועד למעבדה, הופכים לתווים  ב-Mon Guerlain. ניחוח שנוצר עבור אישה יוצאת-דופן, כנה, ואותנטית. בקמפיין המדובר תגלם אנג'לינה את עצמה בין היתר כשהיא חושפת לעיני המצלמה את אוסף הקעקועים המפורסם שלה כחלק מהמסר המרכזי המגולם בתוך הקמפיין -  הקעקוע הבלתי נראה שלי. הניחוח שלי. מון גרלן

 

את הקמפיין בכיכובה ביים הבמאי האמריקאי טרנס מאליק שאחרי על סרטים כמו "ימים ברקיע", "העולם החדש" וסרטו המדובר "עץ החיים" בו השתתף בעלה לשעבר של אנג'לינה , בראד פיט איתו היא נמצאת בימים אלה בעיצומם של הליכי גירושין מתוקשרים. צילומי הקמפיין התרחשו בביתה של אנג'לינה גו'לי בפרובאנס, שם גם גדל ונקצר לבנדר ה-Carla הנמצא בבושם מון גרלן אותו היא תוביל. כחלק מהאג'נדה הפילנטרופית אותה היא מובילה, בחרה ג'ולי לתרום את כל ההכנסות שהרוויחה מהקמפיין החדש למטרות צדקה.

 

מבין הנשים שזכו עד היום להוביל את מותג היוקרה גרלן נכללות דוגמנית העל נטליה ווידאנובה, השחקנית הילארי סוונק והשחקנית הסינית מישל יאו (נמר דרקון). בית הבישום הצרפתי גרלן החל לפעול בשנת 18288 כגוף שאמון על רקיחת בשמים לאצולות אירופה ומאז ועד היום מקדיש את עצמו לנשים וליופיין. גרלן חוקרים ומפתחים את אוצרות הטבע הנדירים והאיכותיים ביותר ותרה אחריהם בכל רחבי העולם. "בית גרלן", הבוטיק המיתולוגי, נפתח ב-1914, בשדרות השאנז אליזה 68, בלב השדרה שהפכה לסמל של יופי עולמי. בשנת 2014 עבר עיצוב מחדש ונפתח לקהל הרחב כשהוא כולל עבודות אמנות, אוספי בישום נדירים, מעבדת ניחוחות, בית תה ומסעדת שף יוקרתית, וגולת הכותרת: טיפולים במיטב מוצרי היופי.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד