חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דריו הישראלית נותנת חסות לנהג המירוצים האגדי באדי לייזיר

דריו  חברה מובילה בשוק הבריאות הדיגיטלית הגלובלי, המפתחת פתרונות Big Data ובריאות למכשירים ניידים, מודיעה היום על שיתוף פעולה עם נהג המרוצים באדי לייזיר וחברת Lazier Racing Partners, להעלאת המודעות לסוכרת במסגרת מרוץ אינדיאנפוליס 500 שיתקיים ביום ראשון, ה-28 במאי, במסלול המרוצים המפורסם Indianapolis Motor Speedway שבאינדיאנה.

למעלה מ-450,000 צופים צפויים להגיע למסלול המרוצים באינדיאנה, ומיליונים נוספים יצפו בו בטלוויזיה. במסגרת ההסכם, הלוגו של דריו יוצג באופן בולט על מכוניתו של באדי לייזיר, הנושאת את המספר 44, ועל מדי הקבוצה הרשמיים.

מערכת ה-All-in-One של דריו לניהול חכם של מחלת הסוכרת מאפשרת לצרכנים לנטר את רמת הסוכר בדמם ולעקוב אחריה בצורה פשוטה, באמצעות חיבור המכשיר החדשני ישירות לטלפון החכם ואפליקציה ייעודית. השיטה מעניקה לחולי סוכרת וטרום-סוכרת פתרון יחיד במינו לבדיקת רמות הסוכר בדמם דרך הטלפון החכם.

באדי לייזיר, האלוף לשנת 1996, יופיע השנה במסגרת המרוץ בפעם העשרים, ובגיל 49, הוא אחד הנהגים המנוסים ביותר בתחום. אם יצליח לייזיר לנצח השנה, הוא יעבור את אל אונסר, שניצח במרוץ בשנת 1978 בגיל 47, ויהיה המנצח המבוגר ביותר בהיסטוריית האינדי 500.

באדי לייזיר ציין: "לדריו יש פתרון ייחודי ופשוט לניהול מחלת הסוכרת. מערכתDario Blood Glucose Monitoring System של החברה הינה מד סוכר All-in-One המתחבר ישירות לאייפון. זהו מוצר מדהים באמת, ואנו מקווים להגביר את המודעות לסוכרת, אחת המחלות הכרוניות הנפוצות ביותר שעמן אנו מתמודדים בארצות הברית כיום".

ארז רפאל, נשיא ומנכ"ל דריו: "באדי לייזיר הוא אחד מהשמות המוכרים והמוערכים בתחום מרוצי המכוניות. הוא אלוף אינדיאנפוליס 500 לשעבר, והוא מקדיש את עצמו למקצוע בצורה ראויה לציון. אנשים הסובלים מסוכרת יוכלו ללמוד ממנו על נחישות ומחויבות, שיובילו למצב בריאותי משופר עבורם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד