חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"לילה" משיקה פורטל אינטרנט חדש בהשקעה של 140,000 $

הפורטל החדש, יתפוס את מקומו של האתר הנוכחי שהושק בשנת 2000 וזוכה מאז ללמעלה מ- 400,000 משתמשים בחודש. תחומי הסיקור של הפורטל החדש יהיו נרחבים ויספקו כיסוי מקיף לתחומי העניין שונים ועולמות התוכן השונים של הצעירים בישראל. בנוסף לפורטל הפנאי, המוסיקה והלייף סטייל החדש, ימשיך האתר להוות את המדריך הבלעדי והמקיף בישראל בתחום חיי הלילה והבילויים בארץ.

 

פורטל layla החדש יורכב ממספר ערוצים נפרדים כאשר כל אחד מהם ישמש, למעשה, כאתר נרחב ומעמיק בתחומו. האתר יכלול שלושה ערוצי תוכן שכל אחד מהם יכיל כתבות, ראיונות, ביקורות וסיקורים של נושאים חמים ועכשוויים בנושאי יציאות וחיי לילה, מוסיקה ותרבות וכן שלושה ערוצים ויזואליים אינטראקטיביים אשר יאופיינו בחידושים טכנולוגים בהם ערוץ הגלריות וערוץ הסלולר .

 

layla נכנסת לתחום השידורים ופותחת ערוץ וידאו חדש. הערוץ יעדכן באופן שוטף קליפים מצולמים וערוכים של אירועים, מסיבות, תצוגות אופנה, טריילרים, פסטיבלים וראיונות עם אומנים מובילים. לאחר מספר חודשי פעילות בתחום הוידאו ועשרות פיילוטים, גיבשה "לילה" את נבחרת כתבי השטח המובילים שלה. נבחרת זו תעביר תיעוד מצולם מכל אירוע או מסיבה בשידורים חיים ובהקלטות.  כך הגולש יקבל את חווית הבילוי ישירות למחשבו האישי. בנוסף לערוץ הוידאו קיים באתר ערוץ הגלריות, הערוץ יעדכן באופן שוטף גלריות של תמונות מאירועים, מסיבות, השקות, פסטיבלים וכל מאורע מעניין שדורש סיקור ברחבי הארץ.


עמוס מרון, מנכ"ל ומייסד "layla": "פורטל לילה החדש מרחיב את נישת הבילויים ותרבות הפנאי ונותן מענה לעולמות תוכן חדשים. ייחודיות האתר החדש היא באפשרויות שהוא פותח בפני הגולשים ובחיבור האינטראקטיבי שבין תוכן טקסטואלי, ויזואלי וסלולרי בתחומי העניין השונים. אני סמוך ובטוח שמפרסמים רבים יגלו את הפוטנציאל האדיר שיש לאתר המשודרג להציע, ויחברו אלינו לשיתוף פעולה בעתיד הקרוב".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד