חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אבוט ופרומדיקו משיקים את אתר ההריון והלידה הבינלאומי של סימילאק

אבוט (ABBOTT), חברת התרופות הבינלאומית, יצרנית תחליף החלב סימילאק וחברת פרומדיקו, המשווקת את סימילאק בישראל, משיקות את אתר האינטרנט הבינלאומי של סימילאק - גם בישראל בהשקעה של 200,000 אלף ₪.  

אתר similac.co.il  החדש, נותן מענה לנשים בתקופת ההריון ולהורים לאחר לידה, המחפשים מידע אמין וזמין, בנוגע לתקופות אלו. באתר מרוכזים עשרות מאמרים, מחקרים, וטיפים בנושאי תזונה, התפתחות, הורות, הריון ועוד, תוך שימת דגש על תקופות ההתפתחות השונות בחיי העובר והתינוק.

בנוסף, מציע האתר לגולשים,  אפשרות לקבלת  תשובות משרות הלקוחות של סימילאק, לשאלות בנושאים הרלוונטים וכן גישה ישירה לפורומים בתחום ההורות והלידה של תפוז, הנחשבים לפורומים המובילים בישראל. עוד באתר מקבץ תשובות לשאלות נפוצות בתחום תחליפי החלב ותזונת התינוקות. 

בעתיד יוכלו הנרשמים לקבל מידעון  חודשי עם מידע רלוונטי, על פי השלב ההתפתחותי בו נמצא תינוקם.  

אתר סימילאק יעלה לאוויר, באמצעות חברת האינטראקטיב אידיאולוג'יק.

רונית דוייב, מנהלת מותג סימילאק בישראל: "אתר סימילאק החדש, נבנה על פי הקו המנחה של סימילאק בעולם כולו, כדי להעניק  להורים צעירים  מידע, מענה ותמיכה, בתקופה המרגשת של הריון ולידה. הורים ברחבי העולם, וכמוהם גם בישראל, צמאים למידע, על מנת להיות בטוחים כי הם נותנים לילדם את הטיפול הטוב ביותר, והאינטרנט מהווה כיום כלי חשוב  בהנחלת מידע וידע זה להורים. בעזרת האתר, יוצגו בפני ההורים מאמרים, מחקרים וטיפים בתחום הריון ולידה, תזונה ותחומים נלווים לחיי האם והעובר. "

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד