חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גרופון ישראל מתנתקת מהחברה העולמית

חברת 'גרופון ישראל', מודיעה היום כי קרן הפרייבט אקוויטי סקיי (Sky) בשיתוף הנהלת "גרופון ישראל" בראשות המנכ"ל, תומי שנפלד, רכשו מחברת Groupon העולמית את השליטה בחברת 'גרופון ישראל', תומי שנפלד, מנכ"ל 'גרופון ישראל', ויתר חברי ההנהלה הבכירים ועובדיה ימשיכו לכהן בתפקידיהם ולהוביל את החברה גם לאחר סיום תהליך הרכישה בתחילת 2017. על פי החברה העולמית, ההחלטה למכור נובעת מאסטרטגיית החברה להכניס שותף בחברות בת בטריטוריות בינלאומיות קטנות. עם זאת, היות ובגרופון העולמית רואים פוטנציאל עסקי משמעותי בשוק הישראלי והחברה, סוכם כי היא תמשיך להחזיק מניות בחברה הישראלית, וכך תוכל ליהנות גם מהמשך השבחתה.

 

'גרופון ישראל' צפויה להמשיך ולהפעיל את ארבעת תחומי פעילותה: קופונים, מוצרים, תיירות והופעות, כאשר בבסיס פעילותה היא נסמכת על הנכס העיקרי שלה - למעלה מ- 2 מיליון משתמשים פעילים בישראל, שהופכים אותה לחברה המובילה בתחום הקופונים.

 

במקביל למהלך זה, בימים אלו, משיקה גרופון אתר חדש ואת אפליקציית גרופון ישראל, במטרה להציע למשתמשים דילים אטרקטיביים ורלוונטיים יותר באופן חווייתי ונוח יותר לשימוש. שדרוג זה מתחבר למגמה של מעבר לקניות דרך המובייל, תוך יישור קו עם השוק האמריקאי.

 

בהתאם לערך המוביל את פעילותה- בליינות ספונטנית- גרופון משקיעה ומשדרגת את  אפליקציות המשתמשים ובתי העסק שלה, בכדי לעודד בחירה ספונטנית בבילויים בהתאם למצב הרוח של המשתמש, מיקומו ותקציבו במימוש מידי וקל. כמו כן, לקראת חג הפסח וחופשת הקיץ תציע האפליקציה החדשה מבחר עסקאות בלעדיות לאפליקציה ממגוון תחומים הכוללים מסעדות, אטרקציות, ועסקאות תיירות של הרגע האחרון שיתמכו במקסימום בילויים וחוויות משפחתיות בתקציב אפשרי. בהמשך השנה מתוכננים פיתוחים טכנולוגיים נוספים של הפלטפורמה והאפליקציה.

 

קרן הפרייבט אקוויטי סקיי, נוסדה בשנת 2005 ומתמחה בהשקעות בחברות ישראליות בוגרות בתחומי פעילות מגוונים בעלות פוטנציאל להצפת ערך.

ד"ר אבי אורטל, שותף בכיר בקרן סקיי שהוביל את העסקה לצד מיטל הלר, מסר "מעבר לפוטנציאל העסקי של גרופון, אחד מקמעונאי האונליין הגדולים בישראל, אנו שמחים על השותפות עם הנהלת החברה ועם גרופון העולמית, שותפות שתאפשר המשך פיתוח החברה וחיזוק מעמדה המוביל בישראל".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד