חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

M.G.S השלימה את רכישת אתר Style River

M.G.S השלימה את רכישת אתר Style River

חברת M.G.S בעלת רשתות "מגה ספורט", רשת "אליטל" ואתר האופנה והספורט “One Project”השלימה את רכישת אתר ה-E-commerce - “Style River.

בנוסף, לקבוצה שותפות עם המותגים הבין לאומיים: ADIDAS, SKECHERS, REEBOK, REPLAY ו- STEVE MADDEN בשוק המקומי.

 

“Style River” נוסד בשנת 2010 על ידי חברת איריו. בעבר נמכרו 50% ממניות החברה לזכיינית קשת, כאשר המייסדת רכשה חזרה את מניותיה. ב- 2016 נרכשה החברה על ידי קבוצת "זאפ" כשזו, כאמור, מכרה את הבעלות המלאה לחברת MGS (אמ.ג'י.אס).

 

אמ.ג'י.אס נכנסה לתחום האון ליין לפני כשנתיים כשהקימה את אתר האופנה והספורט “One Project” המחזיק את מותגי הקבוצה ועוד. במשך שנתיים האתר התפתח והרחיב את פעילותו בתחום המותגים והלייף-סטייל והודות לכך ובראייה עסקית של אמ.ג'י.אס הרוצה להרחיב את הקשר הישיר עם הצרכנים באמצעות מכירה קמעונאית בOnline וב Offline על ידי הגדלת והנגשת נקודות המכירה של הקבוצה ,החליטה הקבוצה על רכישת “Style River”.

 

לאתר "Style River" יש כ- 850,000 לקוחות רשומים ובשנת 2017 עמד מחזור המכירות שלו על כ- 15 מיליון שקל.

אלה טננבאום, מנכ"לית One Project ו Style River מסרה כי : "הודות להתרחבות הפעילות וההצלחה של "One Project" החלטנו על רכישת הפעילות של האתר Style River שהוא מחלוצי ה E-commerce בישראל, בכדי להרחיב את פעילותו ולהנגיש לצרכנים חווית קניה משודרגת. יש לנו יתרון ברור כיבואנים מובילים בתחום האופנה והספורט, אותו נוכל להעניק לצרכן כשהבסיס לכל הוא מוצרים אטרקטיביים ביותר במחירים הטובים ביותר בישראל".

עוד הוסיפה טננבאום: "Style River ימשיך לפעול כרגיל וימשיך לתת שירות לקהל לקוחותיו הנאמן. אנו שואפים להגדיל את קהל היעד, אולם כרגע הנכס החשוב ביותר הינו קהל הלקוחות הקיים. בעתיד הקרוב האתר יעבור ריענון, באמצעות הכנסת מותגים חדשים, קטגוריות נוספות ועוד".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד