חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Wesure משיקה ביטוח דיגיטלי מלא לרכב ורכוש

צילום: שוקה כהן

אחרי כשנה של פעילות בתחום ביטוחי הפרט מול עסקים גדולים וקולקטיבים, weSure, חברת הביטוח הדיגיטלית האמיתית הראשונה בישראל, מביאה את הבשורה גם לציבור הרחב בישראל.

 

את weSure הקימו שני בכירים בענף הביטוח המקומי: אמיל וינשל, לשעבר מנכ"ל איילון והמשנה למנכ"ל במגדל והראל, וניצן צעיר הרים שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות הביטוח הגדולות במשק - לרבות מגדל, כלל ביטוח והראל. יוחנן דנינו, מפכ"ל המשטרה לשעבר, משמש כנשיא קבוצת weSure ויו"ר דירקטוריון חברת ההחזקות. השלושה הכירו במסגרת תפקידם האחרון בקבוצת מגדל שבו יוחנן דנינו כיהן כיו"ר.

 

 

יוחנן דנינו, נשיא קבוצת weSure: ״ענף הביטוח הישראלי נמצא בעיצומה של מהפכה דיגיטלית, שעתידה לשנות את פניו. אני גאה לומר ש-weSure נמצאת בחוד החנית ותוביל את המהפכה הזו בארץ ובעולם״.

 

אמיל וינשל, יו"ר weSure: ״החברה מציגה מודל שונה של חברת ביטוח רב תחומית מבוססת על תשתיות דיגיטליות מתקדמות, ומשתמשת, בין היתר, בכלים אנליטיים פורצי דרך. התשתיות הדיגיטליות החדשות שלנו יאפשרו לחברה להציע לציבור הצרכני תמחור תחרותי וכן מוצרים חדשניים, שלא קיימים בתעשייה המסורתית והשמרנית הזו".

 

 

weSure חשפה היום כי המוצרים הראשונים שישווקו לציבור בפלטפורמה הדיגיטלית החדשה שלה הם ביטוח רכב חובה ורכב רכוש (פוליסות מקיף ופוליסות צד ג'). הביטוחים אותם תשווק החברה צפויים להיות במחירים מהזולים בארץ. יתרונות נוספים של הביטוח הדיגטלי הינם קבלת הצעה מותאמת אישית, גמישות בבחירת הכיסויים השונים, השלמת כל הליך הרכישה תוך דקות בודדות, הליך הצטרפות ברור, שקוף , מהיר ונוח - בכל מקום ובכל זמן.

 

במסגרת ההשקה הציגה החברה כדוגמא ביטוחי רכב חובה במחיר החל מ- 54 ש"ח לחודש בלבד, תלוי במאפייני הרכב והנהגים וכפוף לתנאי החיתום של החברה.

 

ניצן צעיר הרים, מנכ"ל weSure: "חלפו להם הימים של קבלת הצעות מחיר טלפוניות ותמחורים לא ברורים. עם  weSureהוזלת עלויות הביטוח נמצאת ב"הישג יד" של כל אחד, ממש המרחק בינך לטלפון הנייד שלך"

 

weSure קיבלה את רישיון המבטח שלה לפני כשנה. בשלב הראשון לפעילותה, החברה התמקדה בשיווק ביטוחי פרט לארגונים וקולקטיבים גדולים באמצעות התשתית הדיגיטלית שלה וכיום היא כבר מנהלת תיקי ביטוח רכב של כמה מהחברות הגדולות במשק. ההערכה הינה כי weSure צברה כבר קרוב ל- 100,000 פוליסות מתחילת פעילותה בשנה שחלפה.

 

בראש החברה עומדים אמיל וינשל, לשעבר מנכ"ל איילון ביטוח, אשר מכהן ב-weSure כיו"ר הדירקטוריון, וניצן צעיר הרים, שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות הביטוח הגדולות במשק - לרבות מגדל, כלל ביטוח והראל, ומכהן כיום כמנכ"ל weSure. בכיר נוסף בצמרת הקבוצה הוא מפכ"ל משטרת ישראל לשעבר, מר יוחנן דנינו, המכהן כנשיא קבוצת weSure, אשר בעברו הלא רחוק שימש כיו"ר דירקטוריון קבוצת הביטוח מגדל.

 

יוחנן דנינו, נשיא קבוצת weSure  : "ענף הביטוח הישראלי נמצא בעיצומה של מהפכה דיגיטלית שעתידה לשנות את פניו. אני גאה לומר ש weSure נמצאת בחוד החנית שתוביל את המהפכה הזו. בעולם בו הכול זמין אונליין, בכל רגע ומכל מקום, הרי שאין הצדקה לחוסר היעילות שקיימת לעיתים בגופים המסורתיים".

 

בבסיס החברה עומדת פלטפורמת C2B, אשר פותחה במהלך השנתיים האחרונות. זאת במטרה לפשט את תחום הביטוח, הנתפס כמורכב וסבוך בעיני הלקוחות, ולהעניק להם שליטה מרבית בפוליסות הביטוח שלהם. המערכות הדיגיטליות של החברה עושות שימוש בכמה מהטכנולוגיות המתקדמות בעולם, והיא  מנגישה את כל המידע של המבוטח (פוליסות, תוספות, שינויים, סטטוסים, תשלומים וכו') בצורה שקופה ופשוטה לאורך כל הדרך, החל משלב הצעת המחיר וההצטרפות, דרך הפנייה לשירות הלקוחות ועד לטיפול בתשלומים ותביעות (End to EndDigital).

 

התשתיות הדגיטליות של החברה מהוות בסיס לפיתוח מוצרים מתקדמים יותר כגון מוצרי מיקרו-אינשורנס שלא היו קיימים בשוק הביטוח והפיננסים היות ולא היה כלכלי לשווק ולהציע אותם עד כה בערוצי העבודה וההפצה המסורתיים. כעת הטכנולוגיה של weSure תאפשר בניית מוצרי ביטוח ושירותים חדשים ומתקדמים לתעשייה שהייתה מאופיינת עד כה בקיפאון ושמרנות יתר.

 

אמיל ויינשל, יו"ר weSure: " אצלנו אין משרדים במגדלים רבי קומות, אלפי עובדים, ומאות מנהלים. יש לנו צוות מצומצם מיומן, מקצועי ואיכותי, לצד טכנולוגיה מתקדמת, שמאפשרת את החיסכון במשאבים על ידי תהליכים אוטומטיים, כלים חדשניים וחכמים כגון שימוש ב, BIG DATA- AI ו-ML. כל היתרונות הללו מאפשרים לנו להתמקד בפיתוח תהליכים מקוונים חדשנים, וכפועל יוצא - לספק לציבור מחירים תחרותיים תוך יכולות של גמישות רבה והתאמה אישית ."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד