חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יוטיוב מפרסמת את רשימת יוצרי הרשת הצומחים של ישראל

יוטיוב מפרסמת את רשימת יוצרי הרשת הצומחים של ישראל

YouTube מסכמת שנה עם רשימת "Rewind ", הדירוג השנתי של הסרטונים והקליפים הנצפים ביותר בישראל ובעולם ב-2019. הדירוג מביא את הרגעים הכי גדולים, הטרנדים הבולטים, היוצרים, התוכניות והמוזיקה שליוו אותנו בשנה החולפת.

 

 

הדירוג ממחיש את מידת הפופולריות הרבה לה זכה השיר ״שבט אחים ואחיות״, שהגיע למקום השני בדירוג הקליפים החמים ביותר. בנוסף, מחוות של אמירם טובים ומשטרת ישראל ללהיט של גל״צ הגיעו למקום הראשון והשני בהתאמה בדירוג הסרטונים הפופולריים ביותר ב-2019. סך הצפיות של שלושת הסרטונים חצה את קו ה-30 מיליון צפיות. 

 

 

הסרטונים החמים ביותר בישראל

 

היוטיוברים שנכנסו השנה לעשרת הסרטונים האהובים ביותר הם אלי אליהו, עם ״משפטים של מורים״, קווין רובין עם סרטון הפרידה (שלא קרתה) מבת זוגו, מוטי אהרנוביץ עם ביבי נתניהו נגד בני גנץ - קרב ראפ ורז ספני עם הסרטון שקרא להחזיר ארצה את הנער רוהן פרז שגורש מישראל לפיליפינים. בעקבותיו, עשרות ישראלים העלו סרטונים אישיים ל- YouTube וחזרו על הדרישה להשיב את הנער לישראל.  

 

עשרת הסרטונים החמים ביותר בישראל 2019

1.      אמירם טובים - שבט אחים ואחיות (גרסת מלחמת אחים ואחיות)

2.      משטרת ישראל - שבט אחים ואחיות

3.      אלי אליהו הערוץ הרשמי- משפטים של מורים 

4.      ynet - הבתים של האלפיון העליון

5.      yes - החיים הסודיים של בני 4: ישראל | פרק הבכורה המלא

6.      קווין רובין- אני ודניאלה נפרדנו

7.      HOT - מצולמים פרק 1 המלא

8.      רז ספאני- בלאגן- הוא חייב לחזור הביתה ! (שתפו בבקשה)

9.      מוטי אהרונוביץ - ביבי נתניהו נגד בני גנץ. קרב ראפ

10. רשת- מה אתם הייתם עושים אם הייתם נתקלים בילדה ענייה בחנות צעצועים?

 

 

השנה, פרקים ותכנים של כלי תקשורת ישראלים תפסו את מקומם של אודישנים וביצועים מתוכניות ריאלטי של שירה שכיכבו בדירוגים בשנים קודמות: כתבה של ynet אודות הבתים של האלפיון העליון, פרק הבכורה של ״החיים הסודיים של בני 4: ישראל״ של yes , פרק הבכורה של "מצולמים" של HOT ו-מה אתם הייתם עושים אם הייתם נתקלים בילדה ענייה בחנות צעצועים של רשת.   

 

 

לראשונה, YouTube מפרסמת את רשימת חמשת היוטיוברים הצומחים ביותר בישראל. רשימה זו מתייחסת ליוצרים בפלטפורמה שהחלו להעלות תכנים רק לאחר ה-1.1.2019. במקום הראשון מדורגת לורן אליהו, הבת של היוטיובר המצליח אלי אליהו. ״אחשלירוח״ סדרת הרשת בכיכובם של קווין רובין ולי בירן, ותכנית הבידור ״ישראל בידור״ גם מככבים ברשימה. 

 

 

חמשת היוצרים הצומחים ביותר בישראל 

 

1.      לורן אליהו  

2.      שרון ליברמן 

3.      שירלי לוי 

4.      אחשלירוח  

5.      ישראל בידור

 

 

הקליפים החמים ביותר בישראל

 

לראשונה מאז 2014, קליפ של אייל גולן מדורג במקום הראשון עם ״ממה את מפחדת״ הדואט של גולן עם בניה ברבי. עומר אדם, שדורג בשנה שעברה במקומות הראשון, השלישי והעשירי, דורג השנה במקום הרביעי עם ״יעשו לנו כבוד״, ובמקום העשירי עם ״תגידי לי שטוב לך״. 

 

 

עדן חסון, אליעד ומרגי נכללו השנה בפעם הראשונה בדירוג עם ״כפיות״, ״מסע״ ו״הזוג הזה״ בהתאמה. הלהיט הבינלאומי של נטע ״באסה סבבה״ הגיע למקום השמיני והיא הזמרת היחידה, ששיר סולו שלה מופיע בדירוג השנה.  

 

 

רשימת עשרת הקליפים החמים של 2019 בישראל מסתכמת ב-180 מיליון צפיות. לערוצים שכלולים ברשימה יש מעל ל-3.6 מיליון עוקבים.   

 

 

בעולם

 

Old Town Road של ליל נאס X הוא הקליפ הנצפה ביותר ברחבי העולם ב-2019. סניוריטה, של שון מנדס הוא הקליפ שזכה להכי הרבה לייקים ב- YouTube . היוטיובר MrBeast הצליח לממש את השם השאפתני של הסרטון שלו Make this video the most liked video on YouTube , ודורג במקום הראשון ברשימת עשרת הסרטונים האהובים ביותר בשנה החולפת וגבר על PewDiePie , ערוץ ה- YouTube עם המספר הגדול ביותר של עוקבים בעולם.  

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד