חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

BUYME השיקה קטגוריית "מתנות עד הבית"

אירית גולדברג. צילום: רביב שטיין

בעקבות משבר הקורונה, חברות רבות הבינו שהן צריכות לשנות במיידי את מודל הפעילות שלהן ולמצוא פתרונות יעילים אליהם זקוקים הלקוחות שלהם.

חברות גדולות במשק כבר הבינו זאת, למשל: שירותי ההסעות יאנגו וגט המאפשרות שירותי משלוחים בפריסה ארצית, וולט המציעה שליחויות עד הדלת ומצרפת אליה בכל יום עוד מסעדות רבות שבלעדיה היו נאלצות להפסיק לחלוטין את הפעילות, שיתוף הפעולה בין קשת לזאפה במסגרתו משודרות הופעות של אמנים בלייב ללא קהל ואפילו תנובה, המאפשרת משלוח עד הבית עם כל מה שהמשפחה זקוקה לו בימים אלו.

 

פלטפורמת המתנות הדיגיטלית BUYME הבינה זאת גם ולכן השיקה ממש השבוע קטגוריה ייעודית חדשה, "מתנות עד הבית" באמצעותה ניתן להמשיך ולשמח את המשפחה, החברים והאהובים שלנו, מכל מקום ובכל מקום.

 

בעוד שבשגרה המתנות הפופולאריות ביותר כוללות השתתפות באירועים חברתיים מרובי משתתפים כמו סדנאות קבוצתיות לבישול או יצירה, וכן נופשים שונים וחוויות קולינאריות במסעדות שף, על רקע השינויים בחרו בחברה להגיב מהר ולייצר הזדמנויות נוספות לרגש את היקרים לנו מכל, רק מרחוק. בקטגורית 'מתנות עד הבית' ניתן למצוא מתנות וחוויות לכל אירוע ולכל נושא. היא כוללת למעלה מ-50 בתי עסק (כאשר מידי יום מצטרפים ספקים חדשים) וכ-100 מתנות שונות אותן ניתן להעניק מכל מקום וליהנות מהן גם כשנמצאים בבית. הרעיון המרכזי שעמד לנגד עיניה של BUYMEהוא הענקת מתנות וחוויות שכל אחד מבני המשפחה או החברים, יוכל לממש בין כותלי הבית עצמו. את המתנות אפשר לתזמן למועד ההענקה הרצוי, בצירוף ברכה אישית ותמונה מרגשת.

 

אירית גולדברג, סמנכ"לית שיווק BUYME: "בחיים יש דברים שהם מחוץ לשליטתנו ויש דברים שרק אנחנו נוכל להחליט לגביהם. עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו רוצים להביע קרבה ודאגה ליקרים לנו למרות שאנחנו לא יכולים להיות שם לצידם פיזית. לכן, כאשר הקניונים סגורים ואין באפשרותנו לבלות במקומות הפנאי האהובים, הבנו שיש צורך בהתאמה מיידית של היצע המתנות שלנו ללקוחות והקמנו במהירות קטגוריה המאפשרת לקהל לקוחותינו לרגש את היקרים להם, גם אם מרחוק. זוהי זכות עבורנו להמשיך ולעשות הכול על מנת לעזור לכל אחד ואחת בישראל, לשמח את יקיריהם ולהעניק להם מתנות שיוכלו ליהנות מהן גם בזמן השהות בבית."


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד