חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פתח תקווה NEWS - לראשונה: אתר חדשות עסקים מקומי

פתח תקווה NEWS - לראשונה: אתר חדשות עסקים מקומי (הגדל)

מי אמר שעידן המקומונים עתיד להסתיים יחד עם גסיסתו של הפרינט? הדיגיטל מראה לנו מציאות אחרת, כשאחד מהביטויים שלה, הוא הקמתו של אתר החדשות פתח תקווה NEWS (בכתובת: www.ptnews.co.il) לפני מספר חודשים. מדובר בגוף תקשורת, שעוד לא קם בישראל: אתר חדשות מקומי, המתמקד בעיר אחת (שרבים יגידו שאין מתפתחת ממנה כיום) - ואך ורק בהיבט העסקי שלה.

 

פתח תקווה, העיר שבעבר הלא רחוק כל הזמן צחקו עליה שהיא משעממת, נמצאת בתנופת עסקים שלא נראתה כמותה ואין לה ממש אח ורע בערים אחרות במדינה. העיר, שמונה קרוב ל-300 אלף תושבים, תהפוך עד ל-2030 למטרופולין ענק, יש כאלה האומרים שתעקוף את חיפה ותהפוך לעיר השלישית בגודלה מבחינת האוכלוסיה.

מה שיתרום לכך הם עשרות אלפי משרדים ועסקים חדשים, שיציפו את העיר וימלאו את עשרות הפרויקטים המסחריים שכבר עלו על הקרקע. מה שנותן דחיפה להתפתחות זהו קו הרכבת הקלה שיחבר את העיר לתל אביב וערי גוש דן, שאמור להיות מושק אוטוטו בנובמבר 22.

 

העסקים האלה יביאו איתם עשרות אלפי עובדים, שרבים מהם גם יעברו להתגורר בעיר. הם עתידים לגור בבניינים חדישים, חלקם חדשים, חלקם עברו התחדשות עירונית. תנופת הבנייה בעיר, חוצה כל דמיון, כשאלפי יחידות דיור חדשות יוקמו בעשור הקרוב, זאת לצד מרכזים מסחריים, קטנים כגדולים. לכן, כמעט בלתי היה נמנע להקים אתר חדשות - שיסקר את כל זה.

 

אתר פתח תקווה NEWS הוקם בדיוק מתוך צורך זה. מאז אוגוסט 2021, הוא פרסום עשרות רבות של אייטמים, חלקם הגדול מקוריים ובלעדיים עם תמונות וסרטונים מהשטח. בניגוד למקומונים אינטרנטיים אחרים בפתח תקווה ובכלל, הוא לא מסתפק בלשכתב הודעות דוברות או הודעות לעיתונות. פתח תקווה NEWS חותר ליצור מגע מיידי עם האנשים והמקומות, שהופכים את העיר למרתקת בכלל ובהיבט העסקי בפרט.

 

האתר פיתח קונספט חדשני של סרטוני חדשות בסגנון GoPro עם קליפים משטחי אתר הבנייה הרבים הפזורים בעיר ומהכבישים העמוסים. זאת לצד כתבות טלוויזיה מסוגננות (מבית PTNEWS TV), שלא נראה באיכות ובהיקף, בשום מקומון אינטרנטי בעיר ובכלל.

 

בין המותגים והאנשים הבולטים שהופיעו בכתבות בלעדיות של האתר עד כה: ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג בראיון בלעדי, רמי לוי בפתיחת "רמי לוי בשכונה", בעלי ב.ס.ר נחשון קיוויתי על מתחם הענק ב.ס.ר סיטי, בלב הפועם של העיר, מנהלי קרסו נדל"ן בפתיחת הקניון ועוד. האתר חשף ראשון את רשימת שמות העסקים במתחם המדובר Giss-In ברחוב גיסין וכן הביא ראיונות עומק בלעדיים של יזמים הפועלים בעיר.

לצד כתבות הנדל"ן והעסקים החדשים, האתר גם מתמקד בהיבט עסקי ההייטק בעיר. עשרות חברות טכנולוגיה וסטארט אפים, חלקם עם מאות עובדים, יושבים בעיקר בקריית אריה לצד האצטדיון. חלק מהחברות הן בינלאומיות עם הכנסות שנתיות של מליארדי דולרים. האתר ביקר בתוך המשרדים שלהן והפיק כתבות עומק טלוויזיוניות על חברות טכנולוגיה מצליחות בפתח תקווה, כמו
WATERGEN ו-PIXELLOT. באתר גם מתפתח אינדקס עסקי, שיכיל מאגר ייחודי של העסקים בפתח תקווה, כמו רשימה זו של חברות הטכנולוגיה.

 

במהלך חודשי פעילותו הוא צבר עשרות אלפי גולשים, שנחשפו אליו דרך האתר עצמו, אך גם ברשתות החברתיות, כמו פייסבוק ובערוץ היוטיוב. לאור התפתחותו המואצת, האתר מחפש לגייס עובדים נוספים למערכת (בעיקר לתפקידי כתיבה והפקה) וקורא לכל העסקים החדשים שכבר נמצאים בפתח תקווה, או כאלה שעתידים לעבור לעיר, לעניין אותו בסיפור טוב, ששווה לסקר.

 

"פתח תקווה NEWS, צבר במהלך חודשי פעילותו, הכרה, חשיפה גבוהה ולגיטימיות מקצועית", אומר מאור קפלנסקי, תושב פתח תקווה, הבעלים והעורך של האתר, שבבעלותו גם סוכנות הדיגיטל eBrand, שמשרדיה יושבים בעיר. "האתר מביא קונספט חדשני של חדשות עסקים מקומיות,  שהדיגיטל בארץ לא הכיר. אני צופה שהאתר עתיד לצבור תאוצה גדולה אף יותר, יחד עם ההתפתחות העסקית של פתח תקווה". 

 

פתח תקווה NEWS מחכה לסיפורים שלכם בטלפון  03-9153169, או במייל Contact@ptnews.co.il, או בעמוד הפייסבוק

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד