חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נחתם הסכם להקמת מתחם "סינמה סיטי" בחדרה בהשקעה של כ-100 מיליון שקל

חודשים ספורים בלבד לאחר שראש עיריית חדרה חיים אביטן הצליח להשיג את הסכמת השותפים של בעלי מתחמי "סינמה סיטי" ונציגי המרכז המסחרי MIXX, להקמת מתחם תרבות ובילוי בחדרה, נחתם אתמול בערב החוזה בין הצדדים  לפיו הפרויקט יוצא לדרך.

 

חברת "ניו ליניאו סינימה" יזמית  מתחמי "סינמה סיטי" בארץ ובעולם, המוחזקת בחלקים שווים על ידי האחים לאון ומשה אדרי, יעקב כהן, חברת מטרופולין (בבעלות משפחת חדידה) וקרן שמרוק, תקים מתחם קולנוע תרבות ופנאי, כתוספת קומה עליונה במתחם MIXX שהקימה חברת פוליגון אשר בבעלות קובי מימון.

 

מתחם MIXX הוקם במהלך 2011 כמרכז מסחרי דו קומתי בשטח בנוי של כ-22 אלף מ"ר כולל גגונים וקירוי מעל הכניסה הראשית, כ-17 אלף מ"ר שטח עיקרי עם חניון עילי ונגישות פתוחה לשטחי המסחר מהחניון.

 

הקופלקס החדש ישתרע על פני שטח של 6000 מ"ר. מתחם הקולנוע "סינמה סיטי" ישתרע על פני שטח של 3,000 מ"ר ויכלול 10 בתי קולנוע, מתוכם שני אולמות vip, אולם תיאטרון עם 550 מקומות, שישמש להצגות, מופעי מוסיקה וכקתדרה להשכלה.

 

כחלק מהקונספט של מתחמי הסינמה סיטי, אולמות הקולנוע החדישים יחולקו לפי קטגוריות וז'אנרים קולנועיים ויעוצבו בהתאם. (אולם לסרטי ילדים, אולם לסרטי אימה, אולם לסרטים רומנטים וכו') להשלמת חווית הצפייה, מושבי הקולנוע יהיו ממוחשבים ודינמיים (כסאות האולם יזוזו בהתאם לסרט המוקרן) כולל מערכת קול היקפית שתותקן במושבים עצמם.

כחלק מהקונספט וחווית הבילוי שהסינמה סיטי מציעה, המתחם יכיל קומפלקס מסעדות ובתי קפה של הרשתות המובילות.

 

אביטן, אדרי, כהן ומימון חתמו על החוזה הכולל תוכניות בנייה מפורטות להקמת מתחם בילויים ותרבות בהשקעה של כ-100 מיליון שקלים.

 

ראש העיר הוסיף כי המתחם, אשר יקדם את הבילוי, התרבות והעסקים בעיר, יספק בנוסף גם כ-500 מקומות תעסוקה.

 

ראש עיריית חדרה אביטן אמר כי ההשקעה העצומה בהקמת מתחם "סינמה סיטי חדרה", כמו גם בפרויקטים אחרים עתירי השקעות בעיר, מעידה על האמון הגדול שרוחשים יזמים לחדרה ולפוטנציאל האדיר שלה. "חדרה תהיה עוגן של עסקים, תרבות ובילוי. עיר מחוז שתצמח להיות המטרופולין הרביעי של ישראל. החתימה היום זו בהחלט בשורה גדולה. שמתי למטרה לקדם את העיר בתחומי תרבות, בילוי, עסקים ותעסוקה, והמתחם האמור הוא רק ההתחלה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד