חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת "סולאנו" משיקה קולר לכלבים כנגד קרציות ופרעושים

חברת "סולאנו", החברה המתמחה בפיתוח וייצור של מוצרי הדברה נגד טפילים לחיות מחמד, משיקה קולר חדש ומהפכני לכלבים:Soltick  - קולר להדברת קרציות לכלבים. הקולר החדשני קוטל קרציות לתקופה של עד 6 חודשים, עמיד במים, מכיל חומר פעיל יחד עם לוונדר וגרניום ושמנים אתריים המנטרלים את ריחו של הכלב, מבשמים אותו ואת סביבתו ומסייעים בדחייה של טפילים חיצוניים כגון קרציות, פרעושים, יתושים, זבובים ועוד. הקולר נוח לשימוש, בעל סגירה חזקה, מעוצב בעיצוב חדשני ומרשים ומסופק במבחר צבעים ובשלושה גדלים.

קולר Soltick נגד קרציות עובד בטכנולוגיה חדשנית של Slow Release, בה משתחרר החומר הפעיל שבקולר באופן מבוקר, דבר אשר מבטיח יעילות גבוהה ומרבית גם בחלקי הגוף המרוחקים מהקולר. הודות לשימוש בטכנולוגיה הייחודית שפיתחה חברת סולאנו, החומר הפעיל משתחרר בקצב קבוע לתקופה של עד 6 חודשים ומבטיח בטיחות בשימוש – הן עבור הכלב והן עבור המשפחה והסביבה.

Soltick הינו הקולר היחיד בעולם אשר עמיד בפני מים בזכות טכנולוגיה חדישה ופולימר ייחודי המספקים הגנה מלאה למולקולות החומר הפעיל במגע עם מים. הוא היחיד העשוי מפוליאתילן, פולימר הידרופובי שדוחה מים ואינו מאפשר להם לפגוע בחומר הפעיל  וביעילות הקולר. הודות לכך, אין צורך להוריד את הקולר לפני מגע עם מים, רחצה וים.

החומר הפעיל בקולר הינו אמיטרז, שהוא החומר היעיל והבטוח ביותר כנגד קרציות בקולר, ויעילותו מוכחת לאורך עשרות שנים מבלי שהקרציות הצליחו לפתח אליו עמידות. שמן פראפין המשולב בקולר, אחראי על פיזור והספגת החומר הפעיל בעור הכלב בצורה מקסימאלית ומהירה. Soltick מכיל שמנים אתריים של גרניום ולבנדר, אשר מבשמים את פרוות הכלב והסביבה ומונעים ריחות לא נעימים. כמו כן, לשמנים אלו תפקיד חשוב בהרחקת טפילים מהכלב.

בדיקת יעילות שנעשתה לקולר Soltick הראתה תוצאות חד משמעיות ליעילות הקולר בסילוק ובמניעת קרציות על כלבים. כ- 100 כלבים מגזע מעורב מגיל חודשיים עד 12 שנים , במשקל 5.0 ק"ג עד 45 ק"ג השתתפו בבדיקה, במהלכה הוזנו הכלבים במזון מסחרי יבש. הכלבים נבדקו לאורך כל התקופה (אחת לשלושה ימים) ובוצעה בדיקה פיזיקלית עם דגש על מספר הקרציות, מצב העור והפרוה בייחוד באזור הצוואר. התוצאות הראו כי 99% מהקרציות נשרו מהכלבים. המסקנות היו מובהקות כי הקולר יעיל כנגד קרציות, עמיד במים ובחום ומשמר את ריחו הטוב לאורך זמן.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד