חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יפו תל אביב עוברת מהפריפריה לעזריאלי

חנות דגל ראשונה באזור המרכז לרשת האופנה "יפו תל-אביב". החנות נפתחת במיקום ייחודי בקניון עזריאלי, ותהיה החנות היחידה של הקניון הפונה לרחוב, כשההכניסה אליה מרחוב מנחם בגין, ללא צורך להיכנס לתוך הקניון פנימה. החנות משתרעת על שטח של 500 מ"ר ונפתחת בהשקעה כוללת של 1.5 מיליון שקלים.

זוהי החנות התשיעית לרשת "יפו תל-אביב", הנמצאת בבעלות פרטית של קבוצת אריה חדד. הרשת הוקמה במרץ 2012 והיא כוללת כיום 8 חנויות, כולן על שטחי מסחר גדולים מאד של 400-500 מ"ר בקרית שמונה, מעלות, עפולה, נתיבות, בית שאן, עכו, קרית אתא ונצרת.

עד אמצע 2015 צפויות להיפתח 5 חנויות נוספות במרכז ובצפון הארץ.

החנות מעוצבת בהתאם לקונספט העיצובי/מיתוגי החדש של הרשת, בקווים נקיים ובצבעוניות אלגנטית של אדום-שחור-לבן, בביצוע משרד המיתוג "סטודיו בן-יהודה".

"יפו תל-אביב" היא רשת אופנה לנשים וגברים המציעה בגדים, נעליים ואביזרי אופנה משלימים תוך שהיא נותנת מענה מהיר ורחב היקף לכל מגמת אופנה וטרנד באופנה הבינלאומית והמקומית.

מרבית הפריטים מגיעים מקניינות הנעשית בישראל, אירופה וסין. החברה מחזיקה גם סטודיו לעיצוב ובו צוות האחראי על קולקציות הבייסיק של הרשת, המעוצבות ומיוצרות בישראל.

אריה חדד, בעלים ומנכ"ל "יפו תל-אביב": "בימים בהם יוקר המחיה והדרישה לצדק החברתי הם הנושאים הבוערים, "יפו תל-אביב" מביאה את בשורת אופנת הלואו קוסט, כפי שעשינו בהצלחה בשלוש השנים האחרונות בפריפריה. אנחנו מציעים לקהל אופנה טרנדית וטובה במחירים חסרי תחרות, שאינם באים על חשבון חוויית הקניה. החנויות שלנו רחבות ידיים, מוארות ומעוצבות, צוות המוכרנים גדול ומנוסה והמחירים הם מחירי רצפה כל השנה".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד