חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טבע מרקט מתרחבת במודל חנות בתוך חנות

רשת "עדן טבע מרקט" פתחה סניף מס' 20 בחדרה וממשיכה את מגמת ההתרחבות. הסניף החדש נפתח במתכונת של "חנות בתוך חנות" בסניף YOU.


סניף זה שממוקם באזור התעשייה של חדרה הינו סניף הסופרמרקט טבע הגדול באזור והוא נגיש לתושבי פרדס חנה, בינימינה, קיסריה, חדרה והסביבה. במקביל להמשך פריסת הסניפים הגדולים ממשיכה הרשת לפתח את סניפיה הקטנים להם היא קוראת "מתחמי בריאות" בתוך סניפי רשת "מגה בעיר". מדובר בקונספט חדש המציע סניף "עדן טבע מרקט" מוקטן המכיל מגוון מוצרי בריאות, מוצרים אורגנים, מוצרים ללא גלוטן ועוד כולל מזון טרי מצונן ויבש ליד הבית.


גיא פרוביזור מנכ"ל עדן טבע מרקט מציין שפיתוח קונספט "מתחמי בריאות" בא להשלים פריסה מהירה של "עדן טבע מרקט" בתוך הערים. כך אומר גיא, נוכל יחד עם הפריסה של הסניפים הגדולים באזורי התעשייה ואתר האינטרנט, לתת מענה לכל סוגי הלקוחות על צרכיהם השונים.
נקודת הבריאות החדשה של עדן טבע מרקט בשכונת נווה אמירים בהרצליה היא הנקודה השלישית במספר בנוסף ל 2 הקיימות בסניפי מגה בעיר שוהם וצמרות תל אביב.


פרוביזור מוסיף שמיד לאחר פסח יפתחו 3 נקודות בריאות נוספות בסניפי "מגה בעיר" קניון "ערים" בכפ"ס, בקניון "עיר ימים" בנתניה וברעננה פארק ושבכוונת הרשת להגיע לעשרות סניפים שכאלה בתוך "מגה בעיר" ברחבי הארץ במהלך 3 השנים הבאות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד